Vánoční stromky nabízí jak Váchův špejchar v Drážkově, tak také Polesí Svatý Jan

SVATÝ JAN – Vánoce se blíží a tak jako každý rok touto dobu, tak i letos Polesí Svatý Jan v rámci komplexních lesnických služeb zajišťuje prodej vánočních stromků. Počínaje pátkem 9. prosince začne na zahradě u myslivny prodej vánočních borovic lesních i černých, smrků ztepilých i pichlavých (stříbrných) a kavkazských jedlí.

Stromky se budou prodávat denně včetně sobot i nedělí až do Štědrého dne v době od půl deváté ráno do čtyř hodin odpoledne. „Prodávané vánoční stromky dle přání zákazníka na místě prodeje ofrézujeme a zabalíme,“ informuje Polesí Svatý Jan. Už tento týden, v sobotu 3. prosince, začíná prodej vánočních stromků také ve dvoře historického Váchova špejcharu v Drážkově.

Sortiment vánočních stromků prodávaných ve špejcharu je téměř stejný jako na Svatém Janu, denní prodejní doba je však odlišná: vždy od 12 do 17hodin . „Prodávat budeme v tomto čase každý den až do vyprodání zásob,“ píší prodejci z Váchova špejcharu. Ceny vánočních stromků by měly na obou prodejních místech zůstat přibližně na loňské úrovni, či jen mírně podražit.

Ilustrační foto: pixabay.com