Vánoční stromky nabízí jak Váchův špejchar v Drážkově, tak i Polesí Svatý Jan

SVATÝ JAN – Vánoce se blíží a tak jako každý rok touto dobu, tak i letos Polesí Svatý Jan v rámci komplexních lesnických služeb zajišťuje prodej vánočních stromků. Počínaje středou 9. prosince začne na zahradě u myslivny prodej vánočních borovic lesních i černých, smrků ztepilých i pichlavých (stříbrných) a kavkazských jedlí.

Stromky se budou prodávat denně včetně sobot i nedělí až do Štědrého dne v době od půl deváté ráno do čtyř hodin odpoledne. “Prodávané vánoční stromky dle přání zákazníka na místě prodeje ofrézujeme a zabalíme,” informuje Polesí Svatý Jan. Už tento týden, v sobotu 28. listopadu, začíná prodej vánočních stromků také ve dvoře historického Váchova špejcharu v Drážkově.

Sortiment vánočních stromků prodávaných ve špejcharu je totožný jako na Svatém Janu, denní prodejní doba je však odlišná: vždy od 13 hodin. “Prodávat budeme v tomto čase každý den až do vyprodání zásob,” píší prodejci z Váchova špejcharu. Ceny vánočních stromků by měly na obou prodejních místech zůstat přibližně na loňské úrovni.