Už víte, z kterého nástupiště od pondělí 4. února pojede váš autobus?

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 19 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Za pouhý týden  (4. 2.) začne dlouho očekávaná modernizace autobusového nádraží, po jejíž dokončení se budou moci Sedlčany chlubit jedním z nejmodernějších dopravních terminálů ve středních Čechách. Mezi tím se však musí cestující linkovými autobusy v předstihu připravit na to, že se jim cesta na nová nástupiště autobusových linek prodlouží o pár stovek metrů. Autobusy budou po dobu devíti měsíců odjíždět z pěti nově vybudovaných stanovišť ve Zberazské ulici. Ty se budou nacházet hned za parčíkem chovatelů a označeny budou číslicemi od jedné do pěti.

Ze stanoviště číslo jedna budou odjíždět všechny linkové autobusy ve směru do Prahy a Křepenic. Stanoviště číslo dvě bude vyhrazeno linkám ve směru na Plzeň, Příbram, Dobříš a Zvírotice. Na nástupišti tři se budou shromažďovat ti cestující, jejichž cílem budou Milevsko, Petrovice, Klučenice, Kamýk nad Vltavou a Krásná Hora. Z nástupiště číslo čtyři budou autobusy odjíždět do Tábora a také do Sedlce-Prčice. A pokud budete chtít jet do Votic, Benešova, Křečovic a Hořetic, pak svoje kroky směrujte od 4. února na stanoviště číslo pět.

kliknutím na obrázek zvětšit na plnou velikost