Utkání hokejistů Tatranu s pražským týmem HC TNP rozhodla už první třetina

PRAHA – Krajská hokejová soutěž měla o druhém říjnovém víkendu na programu páté kolo. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v sobotu 8. října na ledě ZS v pražských Strašnicích proti vedoucímu mužstvu ze skupiny Severovýchod, HC TNP Praha. Utkání mělo jednoznačný průběh ve prospěch domácích, Tatranu se nepodařilo dát ani jeden čestný gól.

První branku dali domácí už po šestnácti vteřinách po zahájení zápasu, autorem byl Mrázek. Druhý gól do branky Tatranu padl v čase 01:49 z hokejky Mišnera. Ve 14. minutě zápasu dali domácí Štěpánem třetí gól z přesilovky. Další dva přidal v první třetině opět Mišnar. Obraz hry se nezměnil ani v druhé třetině, kdy domácí dali další dva góly. Třetí třetina skončila bez branek.

HC TNP Praha – Tatran Sedlčany 7:0 (5:0, 2:0, 0:0)

Ilustrační foto: pixabay.com