Třetí třetina srazila Tatran do kolen

ČERNOŠICE – Po týdnu se hokejisté Tatranu Sedlčany znovu představili na ledě černošického zimního stadionu. Před týdnem tu prohráli s hokejisty Nového Knína, v neděli 20. února jim byl soupeřem v 17. kole krajské soutěže domácí tým SK Černošice. První dvě třetiny byli hráči Tatranu domácím hokejistům minimálně vyrovnaným soupeřem, třetí třetinu však prohráli 0:3 a to nakonec rozhodlo o výsledku celého utkání: SK Černošice – Tatran Sedlčany  4:1 (0:0 1:1 3:0). Domácí hokejisté si touto výhrou stále udržují naději na postup do krajského přeboru, naopak na šesté místo Tatranu Sedlčany se začínají bodově dotahovat HC Cvočkaři Hořovice, které Tatran hostí v příštím kole na domácím ledě.