Tatran na domácím trávníku remizoval, a to jen díky vlastnímu gólu fotbalistů SK Doksy

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale měl o prvním jarním víkendu na programu další sérii zápasů, která byla zároveň 19. soutěžním kolem. Sedm zápasů tohoto kola se hrálo v sobotu, poslední zbývající pak v neděli 12. března. Jednalo se o utkání domácího Tatranu Sedlčany s mužstvem SK Doksy. Na podzim souboj těchto soupeřů skončil v Doksech vítězstvím sedlčanského Tatranu 4:1.

Kdo z půldruhé stovky diváků čekal, že fotbalisté Tatranu se podobně prosadí i v domácím prostředí, musel být v neděli zklamán. Domácí fotbalisté byli nakonec rádi za bod, který jim zajistila 12 minut před koncem zápasu vlastní branka hostů. SK Doksy od 26. minuty vedly po úniku po pravé straně a centru na volného hráče, domácím se podařilo podobnou akcí do poločasu vyrovnat. Hosté v polovině druhé půle šli po hezké přímočaré akci znovu do vedení, ale o to je připravil zmiňovaný „vlastenec“, kdy po trestném kopu domácích si hráč hostů ve skrumáži před brankou srazil míč do vlastní sítě.