Tatran hokejové fanoušky na domácím ledě hrou i konečným výsledkem nepotěšil

SEDLČANY – Třetí kolo Krajské hokejové soutěže mělo v sobotu 25. září na programu tři utkání. Mezi nimi na sedlčanském zimním stadionu souboj domácího Tatranu s mužstvem HC Příbram B. V utkání bylo celkem patnáct vyloučených, z toho na straně Tatranu devět. Rozhodovaly právě přesilovky, z niž domácí nevyužili žádnou a dvakrát při nich inkasovali, jednou dokonce při hře 5 na tři.

Přitom domácí se v první třetině dostali poměrně rychle do vedení, když v čase 1:05 skóroval Martin Vild. Vedení Tatranu trvalo je do 5. minuty, kdy v čase 04:23 vyrovnal příbramský Anděl. Na začátku dvanácté minuty, konkrétně v čase 11:13 šla příbramská rezerva do vedení, které už do konce zápasu už nepustila. Autorem druhé branky hostů byl Peterka.

Podobný obraz hry měla i druhá třetina. Domácí se snažili o vyrovnání, jenže jejich snahu přibrzdil v čase 24:19 ujel hostující Anděl v oslabení, a vstřelil svůj druhý gól . Rezerva Příbrami vedla ta vedla o dvě branky. Tatran ještě jednou stáhl náskok hostů, kdy v čase 31:37 střílel Bartoš, ale to bylo ze strany domácích vše. Další dva góly do branky Tatranu padly v rozmezí necelých tří minut.

To ještě stále běžela druhá třetina. V čase 32:30 vstřelil čtvrtou branku hostů Šlamenda a v čase 35:17 přidal pátou při dvounásobné přesilovce Tatranu Mácha. Po dvou třetinách tak byl stav 2:5. Třetí třetina byla už oboustranně dost tvrdá, přerušovaná dohady hráčů mezi sebou i rozhodčími, takže se dost často vylučovalo. Na konečných 2:6 zvýšil v čase 53:27 a přesilovce hostů Grubner.

Ilustrační foto: pixabay.com