Sedlčanští fotbalisté v prvním jarním utkání rozstříleli doma Spartak Příbram 5:0

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANY – Středočeský krajský přebor (KP) ve fotbale měl o druhém březnovém víkendu na programu první jarní zápas, který byl zároveň 17. soutěžním kolem. Čtyři zápasy tohoto kola se hrály v sobotu, dva byly odloženy a zbývající dva pak v neděli 12. března. Mezi ně patřilo i utkání domácího Tatranu Sedlčany s mužstvem SK Spartak Příbram. Na podzim Tatran na jeho hřišti prohrál 2:4.

Z utkání se nakonec stala jednoznačná záležitost, ve které se domácí prosadili herně i střelecky. Skóre otevřel v 28. minutě Sirotek po přesném centru z pravé strany před branku. Do poločasu ještě dvakrát skóroval Brotánek, když se při třetím gólu prosadil hlavou po rohovém kopu. Ve druhé půli padly dva góly, nejprve se po kombinaci ve vápně trefil Sirotek a poslední minutě přidal pátý gól z trestného kopu z rohu velkého vápna Hanuš. Tatran se v průběžné tabulce Krajského přeboru posunul na 6. příčku.