Tento Vámi nalezený příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!


Restaurace nestála radnici ani korunu

SEDLČANY – V nadcházející sezoně se sedlčanský zimní stadion může návštěvníkům pochlubit novou restaurací, která vznikla na galerii jižní části hokejové haly.  Vytápěné prostory restaurace ocení především doprovod malých i velkých hokejistů a bruslařů, jenž  bude moci při kávě či čaji sledovat dění na ledě.

“Na vybudování restaurace se finančně nepodílel ani vlastník zimního stadionu, což je město Sedlčany, ale ani jeho provozovatel, kterým je TJ Tatran Sedlčany. Investici do nově vzniklých prostor včetně vybavení restaurace a kuchyně hradil soukromý provozovatel restaurace,” řekl vedoucí zimního stadionu František Kadleček.

“Rada města vyslovila souhlas s dostavbou zimního stadionu v části galerie a pronáj­mem uvedených prostor soukromému subjektu na dobu 15 let s tím, že investované prostředky budou umořovány nájmem dle doložených celkových nákladů ve výši půldruhého  milionu korun,” doplnil místostarosta Sedlčan Ing. Miroslav Hölzel.

Restaurace s teplou i studenou kuchyní nabízí hostům skoro padesát míst k sezení, příjemné posezení u kávy či jiného nápoje a výhled na plochu zimního stadionu. Součástí nově vzniklých prostorů je i uzavřený salonek vhodný pro školení, rodinné oslavy, firemní akce a uzavřené společnosti.