Upozornění: Tento příspěvek byl naposledy aktualizován před více jak jedním rokem. Proto může být jeho obsah zastaralý či nemusí vůbec odpovídat aktuálnímu stavu.
Berte to laskavě na vědomí při jeho čtení!

Putovní pohár zamířil na Benešovsko

SEDLČANY – Devátý ročník sportovně-rekreačního hobby turnaje v ledním hokeji se stal v sobotu 5. dubna v podvečer minulostí. Ještě předtím se však před solidně zaplněnou halou sedlčanského zimního stadionu hrálo odvetné finálové utkání 1. turnajové ligy mezi mužstvy Stará garda Štětkovice – Genemusic. V něm i podruhé zvítězili hokejisté hrající pod hlavičkou Genemusic 7:2 (3:1, 1:1, 3:0) a stali se tak poprvé celkovými vítězi 1. ligy sedlčanského hobby turnaje a zároveň držiteli putovního poháru starosty města Sedlčan.

Vlastní tým vítěze turnaje tvoří neoficiální výběr benešovské NHLH, tady obdobného turnaje neregistrovaných hráčů ledního hokeje, jako se hraje v Sedlčanech. Název Genemusic mají po benešovském obchodě, zabývajícího se prodejem hudebních a filmových digitálních nosičů, piva, vína a modních doplňků. Jak uvedl vedoucí sedlčanského zimního stadionu a zároveň člen pohárové komise František Kadleček, základ vítězného mužstva Genemusic tvoří hráči HC Pyšely, kteří v již dříve skončeném benešovském turnaji obsadili celkově druhé místo.