Putovní pohár starosty města zvedli popáté nad hlavu hokejisté Staré gardy Štětkovice

SEDLČANY – Na zimním stadionu v Sedlčanech se v sobotu 26. března hrálo finále 1. ligy 17. ročníku hokejového hobby turnaje O pohár starosty města. V něm proti sobě nastoupila mužstva HC Rebel Sázava a Stará garda Štětkovice. Finále mělo dramatický průběh a ještě v polovině zápasu to na ledě vypadalo na vítězství hokejistů HC Rebel Sázava, když vedli 4:1.

Štětkovice však dokázaly do konce druhé třetiny srovnat na 4:4 a v závěrečné třetině daly o gól víc než soupeř. Z pohledu Staré gardy Štětkovice tak třetiny skončily 1:1, 3:3 a 3:2, celkově pak 7:6. V historii sedlčanského turnaje tým Staré gardy Štětkovic zvítězil celkově už popáté. Poprvé v 2. ročníku, ještě na nekryté ledové ploše. Další tři tituly pohárového vítěze získal v 4., 5. a 7. ročníku.