Policisté hledají svědky půlnoční nehody, ke které došlo na kruhovém objezdu

SEDLČANY – Policisté hledají svědky nehody, která se stala 28. srpna po půlnoci v Sedlčanech. Osmadvacetiletý řidič jel s vozem značky Škoda Octavia ve směru od Kosovy Hory po silnici I/18. V Sedlčanech při průjezdu kruhovým objezdem nezvládl řízení, při odbočení doprava do Sedlecké ulice přejel na ostrůvek uprostřed vozovky. Poškodil přitom obrubník a narazil do dopravní značky.

Tuto nehodu však nenahlásil a z místa odjel. Dále pokračoval v jízdě na Komenského náměstí, kde nerespektoval značku „Zákaz vjezdu všech vozidel“, přejel do protisměru, kde zaparkoval. Odtud pak šel do místního baru. Nehodu nahlásil až ráno, když u jeho auto stáli strážnici městské policie. Ti u něj při dechové zkoušce naměřili 0,8 promile alkoholu.

“Policisté žádají svědky, kteří by mohli objasnit, za jakých okolností a v kolik hodin došlo k dopravní nehodě, či jestli viděli dané vozidlo parkovat na Komenského náměstí v Sedlčanech, aby se ozvali na linku 158 nebo na telefon 974 879 503 (251),” uvedla tisková mluvčí  Monika Schindlová.

Ilustrační foto: pixabay.com