Od pomalu se blížící nové zimní sezóny se na Monínci začne nově lyžovat s Gopassem

SEDLEC-PRČICE – Monínec je prvním českým lyžařským střediskem mimo Špindlerův Mlýn a Ještěd, které bude prodávat své skipasy prostřednictvím mezinárodního obchodního portálu a věrnostního programu Gopass společnosti Tatry Mountain Resorts (TMR). Gopass na Monínci zcela nahradí dosavadní online skipasy.

Majitelé dosavadních čipových karet si je pouze vymění za gopass kartu, a to buď na pokladně v areálu nebo v nových Ticket Pointech, které budou u pokladen. Držitelé stávajících gopass karet si nakoupí skipasy na e-shopu Gopass a mohou vyrazit rovnou na kopec. Noví zákazníci si po nákupu online z pohodlí domova budou moci vyzvednout skipas na samoobslužném automatu Ticket Point přímo v areálu a bez potřeby vyzvedávání na pokladně.

„Ceny za skipasy zakoupené na www.gopass.travel budou dynamické, návštěvníci si tak budou moci naplánovat lyžování podle svých priorit. Velkou výhodou je možnost najít si pro návštěvu našeho areálu skipasy na konkrétní dny, kdy bude cena nejnižší. Spojení s Gopassem vnímáme zároveň jako krok směrem k většímu pohodlí návštěvníků, kteří s jednou kartou budou moci navštívit více míst,“ vysvětluje spolumajitel moníneckého areálu Jaroslav Krejčí.

Zároveň dodává, že kromě nižších cen budou návštěvníci moci využít i věrnostní program, který je platný ve střediscích Tatry Mountain Resorts (TMR. Ten kromě jiného provozuje horská střediska už v pěti zemích Evropy. Celkově je do programu zapojeno 23 středisek, 16 hotelů a další přibývají. Gopass body bude možné uplatnit jak v zimních střediscích, tak i v golfových resortech, aquaparcích, hotelech, restauracích, obchodech nebo půjčovnách.

Zdroj/ilustrační foto: Areál Monínec