O druhém zářijovém víkendu startují ve středních Čechách hokejové soutěže

REGION – Ve Středočeském kraji o druhém zářijovém víkendu začíná hokejová sezona 2021/2022. Krajské ligy mužů se zúčastní 16 družstev rozdělených do dvou skupin: Východ – Západ. Ten samý počet mužstev bude hrát také v Krajské soutěži, do které patří také hokejisté Tatranu Sedlčany. Podobně jako Krajská liga je i Krajská soutěž rozdělena do dvou skupin, tentokrát Sever a Jih.

Hokejisté Tatranu Sedlčany jsou zařazeni do skupiny Jih, ve které jsou dále mužstva HC Příbram B, SK Černošice B, HK Příbram 99, HC Příbram C, Sokol Solopisky, HC Rakovník B a HC Cvočkaři Hořovice. V základní části hraje dvakrát každý s každým v rámci své skupiny (14 utkání) a jedenkrát s každým z druhé skupiny (8 utkání). Celkem by tedy v základní skupině mělo každé mužstvo sehrát 22 utkání.

První kolo Krajské soutěže skupiny Jih je na programu 12. září a hrají se v něm tři zápasy. Ten čtvrtý Tatranu Sedlčany s HC Příbram C je patrně přeložen na jiný termín. V druhém kole zajíždějí sedlčanští hokejisté 18. září na ZS v Černošicích k utkání se Sokolem Solopisky. Na domácím ledě hokejisty Tatranu uvidíme až 25. září, kdy ve 3. kole hostí HC Příbram B.

Ilustrační foto: pixabay.com