Nevíte kam o víkendu? Zkuste naši nabídku akcí, možná si z ní vyberete (25. týden)

SEDLČANSKO – Čtvrtý červnový víkend pomalu klepe na dveře, nejvyšší čas porozhlédnout se po nějaké víkendové akci. V pátek je to odpoledne v Krásné Hoře nad Vltavou vernisáž výstavy žáků výtvarného oboru ZUŠ Sedlčany Tušené netušené. Ve stejný čas zavítá do Sedlčanského kulturního domu pořad Štístko a Poupěnka – Pojď si hrát. Sedlecké kino dává v pátek večer českou komedii Prázdniny s Broučkem, sedlčanské kino české drama Vracenky.

Sobotní dopoledne patří na sedlčanské náměstí TGM Farmářským a řemeslnickým trhům, v kotlině ve stejný čas startují kvalifikační jízdy Rallycross Cupu. Po poledni se v Kosově Hoře koná překážkový běh korytem potoka Mastník Mastník Race, v Příčovech Příčovské pohádkové odpoledne a v Nedrahovicích Oslavy 140. let místního hasičského sboru. Sedlčanské kino v sobotu večer promítá známou hudební komedii Trhák.

Nedělní odpoledne zve příznivce dechovky do sedlčanského parku U chovatelů, kde jim zahraje Dechová hudba Míly Nováka. V nedalekých Voticích je už v provozu koupaliště, proč třeba nezajet tam? Nebo třeba na Monínec, kde je možnost užít si pohodovou neděli se sportem i koupáním buď v bazénu nebo v Pilském rybníku. Večer můžeme společně s se sedlčanskou knihovnou vyrazit do parku Pod Nemocnicí na akci Svatojanská noc aneb Poletíme s broučky.

Ilustrační foto: pixabay