REGION – Ve čtvrtek 21. května před půl třetí hodinou odpolední vyjel nedaleko Borotic autobus mimo silnici, projel škarpou a zůstal stát na louce, převrácení nehrozilo. V autobuse celkem cestovalo patnáct osob, z toho osm bylo zraněno. Na místě zasahovali profesionální hasiči ze stanic Sedlčany a Příbram, dále dobrovolná jednotka města Sedlčan.

„Po příjezdu na místo události jsme kyvadlově řídili dopravu, komunikovali se zraněnými, asistovali při vyproštění zaklíněné osoby a hlavně pomáhali s transporty pacientů do sanitních vozů,“ píší na Facebooku hasiči města Sedlčan. K havárii autobusu došlo pravděpodobně z důvodu zdravotní indispozice staršího řidiče.
Zdroj/foto: facebook-Hasici-mesta-sedlcan

