Na vodní hladině zatopeného lomu v Bořené Hoře dojde na bitvu modelů bitevních lodí

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 28 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

ŠTĚTKOVICE – Lom Bořená Hora se v sobotu 7. září stane od jedné hodiny odpolední místem, kde vystoupí přibližně padesátka desítek modelářů s více jak stovkou modelů lodí a letadel řízených rádiem. Hlavním bodem akce budou námořní bitvy modelů velkých bitevních lodí. Předvedou se modely bitevním lodí Texas, Bismark a Missouri. V další části se představí modeláři s modely hydroplánů, v závěru je na programu i akrobacie leteckých modelů .

K vidění bude také vystoupení velkých modelů RC tanků, dále také bitva tankových modelů a další vojenské techniky pojatá coby volná rekonstrukce Bitvy o městečko Bastogne. Dále vystoupí modeláři s ukázkami RC závodu buggy a další terénní vozidel.  K vidění budou také  velkých letecké modely a jejich přelety nad vodní hladinou. Na dalších stanovištích bude k shlédnutí “živá” expozice modelů kamionů, stavebních strojů a automobilů.