Na sestupová místa Divize skupiny A spadly i Mariánské Lázně a Jindřichův Hradec

SEDLČANY – Divizní fotbalové soutěže se blíží ke svému konci, zbývají už jen tři soutěžní kola. Ve skupině A jsou jistými sestupujícími po 27. kole Tatran Sedlčany a Český Lev-Union Beroun (oba shodně 18 bodů). Sestupem také ohrožené SK Hořovice si vítězstvím nad Tatranem Sedlčany hodně polepšily, s 28 body jsou nyní na 12. místě. Naopak na další sestupová místa spadly FK Jindřichův Hradec 1910 (14. místo – 25 bodů) a FC Viktoria Mariánské Lázně (13. místo – 27 bodů).

Obě mužstva v 27. kole prohrála, Jindřichův Hradec doma s Klatovy 0:3 a Mariánské Lázně venku s Doubravkou 0:4. Jindřichův Hradec v posledních třech kolech hraje jednou doma a dvakrát venku. Mariánské Lázně naopak dvakrát doma a jednou venku. Důležité pro obě mužstva bude vzájemné utkání v Jindřichově Hradci. Ale ani Hořovice nemají jistotu, v 28. kole jedou do Českých Budějovic a v 29. kole na hřiště SK Petřín Plzeň.

Co se týká fotbalistů Tatranu Sedlčany, které by ve čtvrté nejvyšší soutěži v Česku mohl zachránit jen zázrak, tak ti hrají v posledních třech kolech dvakrát doma. 5. června s mužstvem SK PETŘÍN Plzeň a 18. června zakončí po sedmi ročnících (z toho dva nebyly dohrány kvůli covidu) svoje „učinkovaní“ v Divizi utkáním s mužstvem SK SENCO Doubravka. Mezi tím hrají 11. června venku s SK Hvězda Cheb, která také ještě nemá nic jistého v Divizi.

Ilustrační foto: pixabay.com