Na 15. května připadá ‘Květinový den’, podpořit ho lze i odesláním SMS

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 15 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Podobně jako všechny předchozí roky, tak také dnes ve středu 15. května se v ulicích města, ale i na jiných místech, objevili dobrovolníci, kteří prodávali květ měsíčku lékařského, tentokrát se stuhou barvy meruňkové za minimálně dvacet korun. Sbírku pořádá Liga proti rakovině Praha. Výtěžek sbírky slouží k zisku prostředků na boj proti rakovině – na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výuky, výzkumu a vybavení onkologických center. Letos konkrétně na nádorová onemocnění plic.

Podpořit tuto sbírku lze také odesláním dárcovské SMS ve tvaru DMS KVET 30 nebo DMS KVET 60 nebo DMS KVET 90 na číslo 87 777 můžete koupit e-kytičku a podpořit tak Český den proti rakovině. “Pomáhat nám můžete také pravidelně každý měsíc odesláním DMS TRV KVET 30 nebo DMS TRV KVET 60 nebo DMS KVET 90. Na sbírkový účet 6500065/0300 Českého dne proti rakovině je možné přispívat až do 30. listopadu letošního roku.  Celoročně můžete podpořit projekty Ligy proti rakovině příspěvkem na běžný účet 8888 88 8888/0300,” uvádějí organizátoři akce.