Letošní Highjump v hříměždickém lomu se uskuteční s omezeným počtem diváků

REGION – V termínu 30. a 31. července se na tradičním místě u lomu v Hřiměždicích uskuteční skokanské závody Highjump. Původně se závody konat neměly, ale díky uvolňování protiepidemických opatření se organizátoři domluvili se zastupitelstvem obce a akce proběhne za limitovaných podmínek. Tradiční letní akce tak proběhne pouze pro 2000 návštěvníků.

“Jsme rádi, že nakonec můžeme Highjump uspořádat. Bude to pro nás takový návrat na začátek. Věříme, že to může návštěvníky bavit. Zažít závody do vody téměř tak, jako když jsme začínali. Pro skokany do vody bude připravena věž s výškou 16 a 12 metrů nad vodní hladinou, což je výška, která zaručuje velmi zajímavou podívanou,” říká Tomáš Kučera, jeden z pořadatelů akce.

Kromě skoků do vody budou u lomu již tradičně hrát diskžokejové. Na hudebním programu organizátoři usilovně pracují a budou jej postupně zveřejňovat na stránkách Highjump. Návštěvníci si budou mít možnost také vyzkoušet skok do obřího nafukovacího polštáře, zapůčit si v půjčovně paddleboard, posedět v relax zóně, dát si dobré jídlo a užít si show přímo u vody.

Omezený počet vstupenek je k dispozici v síti Ticketstream.cz za předprodejní cenu 790,- Kč. Vstupenky jsou k dispozici pouze v předprodeji, na místě se vstupenky prodávat nebudou. Vzhledem k tradiční návštěvnosti Highjumpu je velmi pravděpodobné, že na všechny zájemce se nedostane. Vstup do areálu lomu Hříměždice bude podmíněn aktuálními protiepidemickými opatřeními vlády ČR.

Zdroj: Oficiální zpráva Highjup
Ilustrační foto:
wikipedia