Letečtí modeláři si opět dávají dostaveníčko 11. září na Nesvačilském podívání

REGION – Další, v pořadí už čtrnáctý ročník tradiční letecko-modelářské akce už doslova klepe na dveře. Ty pomyslné u modelářského letiště v Nesvačilech poblíž Bystřice u Benešova se otevřou už tuto sobotu 11. září, kdy se tu po roce opět koná Nesvačilské podívání. Nekomentované ukázky umění leteckých modelářů začínají už v deset hodin dopoledne, hlavní program pak jednu hodinu po poledni. Ten slibuje pestrou nabídku bez opakovaných podobných či dokonce stejných čísel.

“Ve 13.00 hod. vypukne nejméně tříhodinový hlavní program, v němž budou k vidění pěkné modely nejrůznějších typů a velikostí. Slibuji vám pestrou nabídku bez opakovaných podobných či dokonce stejných čísel. V programu vystoupí především pozvaní modeláři, kteří předvedou opravdové modelářské lahůdky. Těším se na vaši návštěvu!” píše v pozvánce na sobotní Nesvačilské podívání Vladimír Hadač, vedoucí modelářského letiště.

Chybět nebudou ani stánky výrobců a prodejců modelářských potřeb, občerstvení obstará řada stánků a pojízdných občerstvení. Vstupné na celodenní akci činí pro diváky 80 Kč za osobu, děti do 150 cm neplatí a parkování je v těsné blízkosti modelářského letiště znovu zdarma. Vstupenky budou na závěr programu slosovány. Připraveny jsou desítky cen od partnerů nesvačilského modelářského letiště.

Zdroj: Modelářské letiště Nesvačily
Ilustrační foto:
pixabay.com