Hokejový hobby turnaj O pohár starosty města vstupuje od 15. března do semifinále

SEDLČANY – 18. ročník hokejového hobby turnaje O pohár starosty města Sedlčan ve všech čtyřech výkonnostních ligách vstoupí do závěrečných bojů. První čtyři mužstva v každé lize postupují do semifinálových soubojů, pro ostatní mužstva od pátého místa níže hobby turnaj sezony 2022/2023 v pondělí 13. března skončil. Pauza před semifinále nebude velká, jen do středy 15. března.

Semifinálová utkání se v každé výkonnostní lize hrají dvoukolově systémem první se čtvrtým a druhý se třetím. První dva ze semifinálových zápasů se mezi sebou jednokolově utkají o vítěze ligy. Zároveň vítěz 1. ligy získá putovní pohár starosty města Sedlčan. Při současném počtu 23 mužstev to v praxi znamená dohromady šestnáct semifinálových a čtyři finálová utkání.

Semifinálové zápasy jsou na programu 15. do 22. března. V nich se utkají v 1. lize HC Rebel Sázava vs. Stará garda Štětkovice a TJ Slavoj Obecnice vs. HC River Boys Zvírotice, v 2. lize HC Bubák Chlum vs. HC Domino a HC Čerti Křepenice vs. AHC Nový Knín. V 3. lize Rumola vs. Ševci Nový Knín a HC Medvědi Sedlčany vs. Rybníkáři. V 4. lize Žabáci vs. SG Štětkovice B a HC Miličín vs. HC Hrádek.

Závěrečné finálové zápasy se hrají od 23. března, kdy je na programu od 18:30 finále 4. ligy. 24. března jsou na programu dvě finálová utkání 2. ligy (18:00) a 3. ligy (20:00). Posledním zápasem 18. ročníku hokejového hobby turnaje O pohár starosty města Sedlčan je v sobotu 25. března od 16:00 finále první ligy. Hned po skončení tohoto zápasu dojde na předávání pohárů.

Ilustrační foto: Ladislav Havel