Hokejisté Tatranu v závěru utkání mohutně dotahovali, ale vyrovnání se nedočkali

SEDLČANY – Netradičně ve čtvrtek 9. listopadu se na sedlčanském zimním stadionu hrálo utkání Krajské hokejové soutěže. Jednalo se o odložené utkání 8. kola v němž se střetli hokejisté domácího Tatranu s mužstvem HK Příbram 99. Samotné utkání bylo hodně vyrovnané, přesto hosté v něm byli lepší a domácí po celý zápas jen dotahovali náskok hostů.

V první třetině padl jediný gól, a to krátce po zahájení zápasu v čase 00:41 z hokejky hostujícího Jana Bauera. Také druhá třetina byla na branky skoupá. V čase 24:18 v přesilovce Příbrami zvýšil na rozdíl dvou gólů opět Jan Bauer. Nejzajímavější a nejvyrovnanější pak byla pro diváky třetina třetí, ve které padlo celkem pět gólů. Bohužel i tutu třetinu Tatran prohrál.

Hosté z Příbrami v čase 40:17 zvýšili po sólu Petra Sirotka svůj náskok. Poté se radovali v čase 46:37 i domácí, kdy skóroval Martin Pospíšil. Na to v čase 49:11 odpověděl příbramský Jan Bauer svým třetím gólem a zvýšil náskok hostů. Následoval tlak domácích, kdy nejprve v čase 52:08 Zdeněk Burián dal druhý gól a v čase 54:56 přidal Libor Bém třetí. Ale vynutit si prodloužení se Tatranu už nepodařilo.

Tatran Sedlčany – HK Příbram 99 3:4 (0:1, 0:1, 3:2)

Ilustrační foto: pixabay