Hokejisté Tatranu po dvoutýdenní pauze vydřeli v Hořovicích tříbodové vítězství

SEDLČANY – Hokejisté Tatranu Sedlčany zajížděli v neděli 14. listopadu na zimní stadion do Hořovic, kde se v 11. kole Krajské hokejové soutěže utkali s domácím týmem HC Cvočkaři Hořovice. Stalo se tak po dvoutýdenní pauze, kdy utkání Tatranu s HC Hvězda Kladno se o minulém víkendu nehrálo. Ve vyrovnaném utkání v Hořovicích se nakonec podařilo hostům ze Sedlčan zvítězit, i když nejtěsnějším rozdílem. HC Cvočkaři Hořovice – Tatran Sedlčany 2:3 (1:0,1:3,0:0).

První byla vyrovnaná a padla v ní jediná branka, a to v čase 16:09 z hole domácího Martina Pultara. Druhou třetinu ovládli hosté, kteří v čase 23:50 Vítem Zavadilem vyrovnali. Neuběhla ani minuta a domácí šli v čase 24:28 zásluhou střelce Filipa Hanzla znovu do vedení. V čase 28:40 vyrovnal hostující Libor Bém a poté v čase 36:21 zvýšil vedení Tatranu Zdeněk Burián. Ve třetí třetině už nepadl žádný gól. Tatran se po tomto zápase posunul na osmou příčku tabulky.

Ilustrační foto: pixabay.com