Hokej: Tatran si na domácím ledě s chutí zastřílel a byl z toho dvouciferný výsledek

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o víkendu na svém programu osmé soutěžní kolo. V něm sedlčanští hokejisté opět hráli na domácím zimním stadionu, kde se jim zatím moc nedařilo. V sobotu 23. října se tu utkali s mužstvem HC Rakovník B. A byl to ze strany Tatranu střelecký koncert, ve kterém domácí v každé třetině vstřelili pět gólů. Tatran Sedlčany – HC Rakovník B 15:1 (5:0,5:0,5:1).

První gól do sítě hostů padl v čase 07:15, autorem byl Libor Bém. Za necelou minutu přidal druhá gól domácích Vít Zavadil. Pak přišly v rozmezí tří minut dva góly Vladimíra Černého, nejprve v čase 11:12 zvýšil na 3:0 a poté v čase 14:09 přidal čtvrtý gól. Poslední branka první třetiny padla v čase 18:54 z hokejky Radka Bartoše.

Také druhá třetina se hrála pod taktovkou domácího Tatranu. Nejprve v čase 24:12 skóroval Martin Náprstek. Pak v čase 31:11 ujel Roman Šebek a přidal sedmý gól. Osmou branku vstřelil v čase 34:20 Štěpán Pinkas a za osmnáct vteřin přidal devátý gól Zdeněk Burían. Na jubilejní desátý gól v síti Rakovníka si museli diváci počkat až na začátek 38 minuty, kdy se trefil Ondra Spilka.

Ve třetí třetině v čase 45:09 skóroval a domácí Libor Bém a v téže minutě přidal dvanáctý gól Lukáš Petržílka. Gólu se konečně dočkali také hosté, kdy puk za záda sedlčanského gólmana poslal v čase 46:27 rakovnický Kryštof Dvořák. Konečný výsledek ztvrdili v čase 52:28 Martin Vild, Martin Náprstek (čas 55:57) a poslední branku utkání vstřelil v čase 57:33 Radek Bartoš.

Ilustrační foto: pixabay.com