Fotbalisté Tatranu podlehli v úvodním kole Krajského přeboru Spartaku Příbram

PŘÍBRAM – Tři vítězné přípravné zápasy ze tří, v nich nastřílených 16 gólů a jen čtyři obdržené. Mohlo by se zdát, že fotbalisté Tatranu po sestupu z Divize se v přípravě na novou sezonu oklepali a v Krajském přeboru budou patřit mezi lídry. Že to nebudou mít až tak jednoduché jako v přípravě, potvrdilo hned úvodní kolo Krajského přeboru, ve kterém Tatra zajížděl v sobotu 13. srpna dopoledne na stadion Spartaku Příbram.

V prvním poločase sedlčanští fotbalisté dokázali se Spartakem držet krok, jenže neproměnili několik vyložených šancí a tak domácí šli do vedení, hosté pak dokázali během tří minut srovnat skóre. Poločas tak skončil nerozhodným výsledkem. Ve druhém pomohla domácím v 60. minutě proměněná penalta a o deset minut později i třetí gól v síti hostů. Na něj Tatran odpověděl v 80. minutě snížením na rozdíl jedné branky. Poslední slovo měli ale domácí, když v 90. minutě definitivně potvrdili svou výhru.

SK Spartak Příbram – Tatran Sedlčany
4:2 (1:1)
Góly: 39. Jeník, 60. Slepička (pen.), 70. Kuba, 90. Pilík – 42. Hanuš, 80. Haas
Žluté karty: 25. Hančár, 90. Kudelňák – 30. Sirotek, 54. Krůta M., 81. Hanuš
Sestava Tatranu: Dřevojan F. – Hofman, Kouklík (56. Repetný), Kdolský, Sosnovec, Haas, Hanuš, Krůta M., Brotánek, Sochůrek (56. Habart), Sirotek (62. Matoušek)
Rozhodčí: Jarolímek R. – Jarolímek M., Stehlík
Diváků: 306

Ilustrační foto: pixabay.com