Fotbalisté A mužstva Tatranu zahájili letní přípravu, letos na ni mají víc jak pět týdnů

SEDLČANY – Fotbalisté divizního Tatranu Sedlčany zahájili 15. července přípravu na novou sezonu. Na úvod přípravy odjeli na soustředění do městečka Plánice u Klatov. “Soustředění se zúčastnilo devatenáct hráčů a proběhlo, co se týče přístupu hráčů k tréninkovým jednotkám, k naší spokojenosti,” krátce zhodnotil čtyřdenní soustředění vedoucí A mužstva Tatranu Jiří Voráček.

V další přípravě pokračují hráči v trénincích tradičně na hřišti ve Vysokém Chlumci. Tady také sehrají ve středu 22. července první přípravné utkání, a to s mužstvem FK PŘÍBRAM U 19. Zároveň středeční utkání bude jediným, které Tatran sehraje na “domácím” hřišti ve Vysokém Chlumci. “Všechny následující přípravné zápasy hrajeme na hřištích soupeřů,” dodal Jiří Voráček.

V další fázi přípravy se tak Tatran v neděli 26. července utká mužstvem FK Dražice. V srpnu sehraje Tatran tři přípravné zápasy, v sobotu 1. srpna s mužstvem F Štěchovice, 9. srpna s týmem FK Komárov a 12. srpna s FK Motorlet Praha. Na domácím stadionu v Sedlčanech se fotbalisté Tatranu představí o pouti 16. srpna, kdy je čeká utkání 1. kola MOL Cupu s druholigovým celkem Slavoj Vyšehrad.

Následující víkend po sedlčanské pouti pak čeká na fotbalisty A mužstva Tatranu Sedlčany 23. srpna první mistrovské utkání Divize skupiny A ročníku 2020/2021 v Soběslavi. Vzhledem k tomu, že se jarní část ročníku 2019/2020 kvůli koronaviru nedohrála, rozlosování ročníku 2020/2021 je shodné.  Na domácím stadionu se tak Tatran v divizním utkání představí až 30. srpna v utkání s SK Hořovice.