Domácí hokejisté definitivně rozhodli utkání až ve třetí třetině, kdy vstřelili tři góly

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž měla o prvním lednovém víkendu na programu 16. soutěžní kolo. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v sobotu 7. ledna na domácím zimním stadionu proti poslednímu týmu skupiny Jihozápad, mužstvu SK Černošice B. Na to, že se jednalo o utkání v průběžné tabulce druhého s osmým, bylo utkání první dvě třetiny hodně vyrovnané. Domácí se naplno prosadili až ve třetí třetině, kdy třemi góly rozhodli zápas.

V první třetině diváci gól neviděli a na začátku druhé třetiny ujel domácí obraně v čase 20:39 hostující Michal Chvojka a překvapivě poslal Černošice do vedení. O necelé tři minuty později, v čase 23:36 se podařilo domácím zásluhou Libora Béma vyrovnat. Krátce před sirénou, která ukončila druhou třetinu, šli domácí v čase 39:39 do vedení zásluhou Filipa Černého. Skóre zápasu po dvou třetinách tak bylo 2:1 pro domácí Tatran.

Třetí třetinu zvládli lépe domácí, když už se zdálo, že hosté polevili. Třetí branku domácích vstřelil v čase 44:02 Ondřej Mašek po kombinaci s Martinem Náprstkem a Lukášem Hlaváčkem. Čtvrtá branka za záda brankáře Černošic padla v čase 47:31 z hole Tomáše Spilky po přihrávce od Martina Pospíšila. Pátá a zároveň poslední gól utkání padl v čase 49:08 a jeho autorem byl Filip Černý po kombinaci s Vladimírem Černým.

Tatran Sedlčany – SK Černošice B 5:1 (0:0, 2:1, 3:0)

Ilustrační foto: pixabay.com