Diváci v hokejovém utkání Tatranu s SK Žižkov Praha viděli jasné vítězství domácích

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž mělo o víkendu na svém programu letošní předposlední 14. soutěžní kolo. V něm v sobotu 10. listopadu nastoupili hokejisté Tatranu Sedlčany na domácím zimním stadionu proti mužstvu SK žižkov Praha. Domácí po celých 60 minut čisté hry měli výrazně navrch a po zásluze zvítězili dvouciferným výsledkem. Hosté první gól do sítě sedlčanského brankáře vstřelili za stavu 9:0. Po polovině základní části je Tatran ve své skupině s 28 body na třetím místě.

V prvních dvou třetinách jasně dominovali domácí hráči. První branku domácích vstřelil v čase 11:38 Martin Náprstek. Další v čase 13:28 Vladimír Černý. třetí Ondřej Mašek v čase 17:22. Vítěznou třetinu uzavřel v čase 18:59 Dominik Chwastek. V II. třetině padly také čtyři góly, ten pátý v čase 29:53 z hokejky Štěpána Pinkase. Šestou branku přidal v čase 33:47 Kryštof Švagr. Když přidal Pinkas v druhé třetině ještě další dva góly, oba v oslabení, vypadalo to s hosty bledě.

Třetí třetina byla přece jen už vyrovnanější a padlo v ní pět gólů. Nejprve domácí v čase 45:03 přidali devátý gól a poté se dočkali i hosté. To žižkovský Radim Čvančara, v době kdy hrál Tatran přesilovku, v čase 46:38 dal první branku Žižkova. Na to domácí odpověděli dalšími dvěma gól. V 50:37 přidal v přesilovce desátý gól a Filip Černý v čase 52:21 jedenáctý. Poslední gól na sedlčanském stadionu padl z hokejky žižkovského Lukáše Krupky v čase 55:26.

Tatran Sedlčany – SK Žižkov Praha 11:2 (4:0, 4:0, 3:2)

Ilustrační foto: pixabay.com