Berounští medvědi nechtěli na sedlčanském zimním stadionu dát svou kůži zadarmo

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž mělo o víkendu na svém programu 11. soutěžní kolo. V něm se pět zápasů hrálo v sobotu 19. listopadu. Mezi nimi i domácí utkání Tatranu Sedlčany s mužstvem HC Berounští Medvědi. Diváci na sedlčanském zimním stadionu opět viděli dramatické utkání, ve kterém hosté z Berouna nechtěli „dát svou kůži zadarmo“ a v závěru dokázali utkání dovést do prodloužení a následně i do samostatných nájezdů.

Než se domácí v 1. třetině na svém stadionu pořádně rozkoukali, už prohrávali 0:2. V čase 02:47 při vlastním oslabení se trefil berounský Zbyněk Skopový a o necelou minutu později přidal hostující Vojtěch Vacek druhý gól. Na to domácí dokázali odpovědět ještě do konce první třetiny třemi góly za sebou. V čase 08:13 snížil Vladimír Černý a pak domácí ve dvou přesilovkách góly Martina Pospíšila v čase 12:47 a Martina Náprstka v čase 19:51 strhli vedení na svou stranu.

Druhá třetina přinesla tři branky. Nejprve v čase 21:29 hosté vyrovnali Michalem Halmanem, poté v čase 24:41 domácí Tomáš Macháč dal čtvrtou branku. Následně hosté v čase 30:14 proměnili Jakubem Maříkem trestné střílení. Ve třetí třetině přidal domácí Dominik Chwastek pátý gól Tatranu. V čase 56:48 ujel domácí obraně berounský Michal Halman při vlastním oslabení a bylo vyrovnáno. Nerozhodlo ani prodloužení a tak došlo na samostatné nájezdy. V nich domácí byli lepší.

Tatran Sedlčany – HC Berounští Medvědi 6:5 (3:2, 1:2, 1:1) (P, SN)

Ilustrační foto: pixabay.com