Béčko Letců z Letňan podlehlo na domácím ledě hokejistům Tatranu Sedlčany 3:8

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

PRAHA – Krajská hokejová soutěž měla o druhém listopadovém víkendu na programu desáté soutěžní kolo. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany nastoupili v sobotu 12. listopadu v ICE Aréně Letňany proti B mužstvu HC Letci Letňany. Celý zápas se hrál v režii hostů ze Sedlčan, domácí s Tatranem udrželi krok až ve III.třetině, kdy už ale bylo rozhodnuto.

V I. třetině padl jen jeden gól, a to v čase 13:20 z hole hostujícího Martina Pospíšila. Tak v II. třetině měli navrch hosté. V čase 25:17 přidal druhý gól Tatranu opět Martin Pospíšil. Na 3:0 ve prospěch hostů zvýšil v čase 27:49 Vít Zavadil. V čase 29:24 přidal do domácí branky čtvrtý gól Martin Náprstek. Střelecky II. třetinu zakončil v čase 34:17 pátým gólem Tomáš Machač.

Nejdramatičtější z pohledu diváků byla III. třetina. V čase 44:08 snížil v přesilovce letňanský Jabub Stromko. V čase 45:58 ujel domácí obraně Štěpán Pinkas a o necelé tři minuty přidal sedmý gól hostů Libor Bém. V čase 53:47 domácí snížili, když autorem gólu byl Petr Halbych. Přesně o minutu později Přidal sedmý gól hostů Štěpán Pikas a tečku za utkáním udělal v čase 58:34 domácí Jan Divíšek.

HC Letci Letňany B – Tatran Sedlčany 3:8 (0:1, 0:4, 3:3)

Ilustrační foto: pixabay.com