Ani v dalším přípravném zápase v Praze sedlčanští fotbalisté neuspěli

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 25 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Také v pořadí k druhému přípravnému zápasu odjel na hřiště pražského Motorletu nekompletní tým fotbalistů Tatranu Sedlčany. Soupeřem Tatranu byl tentokrát účastník Pražského přeboru, tým SK Uhelné sklady Praha. Tatran v zápase gól nedal a z druhého přípravného zápasu si tak odvezl porážku 0:2 (0:1). Podle vedoucího mužstva Tatranu Sedlčany Jiřího Voráčka chybělo v týmu Sedlčan devět hráčů širšího kádru A mužstva: “Hrál se vyrovnaný zápas a Tatran si dokonce vytvořil víc šancí, ale tradičně je zahazoval. Domácí šli do vedení v 42. minutě. Druhá branka padla v 62. minutě po chybě jinak spolehlivě chytajícího brankáře Dřevojana.”

“Naši hráči se hodně naběhali, protože neuvěřitelně kazili přihrávky. Na tuhle činnost se teď trenéři zaměří na krátkém soustředění v Sušici o příštím víkendu. Naši diváci mohou mužstvo Tatranu vidět v akci v sobotu 2. února od dvou hodin odpoledne na sedlčanském hřišti s umělou trávou ve Zberazské ulici. Soupeřem našeho mužstva bude FK Mníšek pod Brdy hrající v krajské 1.A třídě střed tabulky,” doplnil Jiří Voráček. Za další dva týdny v sobotu 16. února se na stejném hřišti ve Zberazské ulici utká Tatran Sedlčany s dalším účastníkem středočeské 1.A třídy, Kovohutěmi Podlesí.