15. tým 1.A třídy vyřadil Tatran z Poháru

TÝNEC NAD SÁZAVOU – Fotbalisté Tatranu Sedlčany předvedli ve středu 24. dubna jeden z dalších svých „úžasných střeleckých výkonů“. V prvním kole Poháru Fotbalové asociace české republiky prohráli na hřišti předposledního mužstva krajské 1.A třídy FK Fercom Týnec nad Sázavou 1:4 (1:2). Tatran do utkání nastoupil bez několika svých stabilních hráčů základní sestavy, ale ani to by nemělo být pro mužstvo krajského přeboru problémem. Sedlčanští fotbalisté měli poměrně jasnou převahu, kopali rovnou desítku rohových kopů a na branku domácích vyslali neuvěřitelných 29 střel. Z nich se však náhodně ujala jen polostřela Lípy v prvním poločase.

Jak uvádí komentář k utkání, tak obranná řada ve složení Pešek, Kopřiva, Karas, Brotánek byla „děravá jak švýcarský ementál“. Ani jediný gól sedlčanského Lípy podle tohoto komentáře nebyl zrovna z „výstavních“, prý jen o míč zakopl a ten k překvapení všech skončil v brance. „A ještě jedna ukázka jak byli hráči přítomný na hřišti. Když jsme dali gól, přišel jeden hráč k lavičce se napít a myslel, že rozhodčí odpískal poločas..,“ uvádí komentář na stránkách fotbalového oddílu Tatranu Sedlčany.