Již VIII. ročník adrenalinového nočního závodu ve sjezdu na lyžích se blíží

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a , takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLEC-PRČICE – Největší středočeský skiareál Monínec připravil na páteční večer 22. února znovu atraktivní program. Jedná se o jednu z nejpopulárnějších akcí pořádané na středočeském Monínci – VIII. ročník nočního adrenalinového závodu ve sjezdu Dark Snow Monínec, jenž nemá v Česku obdoby. Dark Snow Monínec je unikátní závod ve sjezdu, už jen tím, že je určen pro širokou veřejnost a jede se na monínecké sjezdovce v noci. Každoročně se tady setkává přibližně stovka závodníků obou pohlaví, aby tu na trati osvětlené monínecké sjezdovky soutěžila v klasickém sjezdu.

„Noc je magická část dne – loučemi a světelnými efekty osvětlená atmosféra, kdy závodíte v nočním tichu, ve vás zanechá neopakovatelné dojmy. První závodníci odstartují v osm večer, závodí se dvoukolově s tím, že do druhého finálového kola postupují pouze čtyři nejlepší muži a dvě nejlepší ženy. Podle časových možností si bude možné dokoupit opravnou jízdu. Soutěžit mohou všichni bez ohledu na profesionální statut. Nudit se nebudou ani diváci, během závodu bude probíhat party s krásnými děvčaty, dobrým pitím a dobrou muzikou,“ informují pořadatelé.