Tatran absolvoval krátké soustředění v Sušici včetně přípravného zápasu

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 22 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Nekompletní divizní kádr fotbalistů Tatranu Sedlčany doplněný o část hráčů B i C mužstva absolvoval 25. až 27. ledna třídenní soustředění v šumavském podhůří. Hostitelem jim bylo tradičně město Sušice, fotbalisté byli ubytováni opět v hotelu Gabreta, který jim nabídl stoprocentní zázemí. Vlastní tréninkové dávky absolvovali v areálu fotbalového klubu FC Sušice, kde na závěr soustředění pak sehráli s tímto mužstvem přátelský zápas. Přestože hráči Tatranu měli za sebou náročné soustředění v samotném zápase to nebylo znát.

Tatran Sedlčany domácí fotbalisty porazil po dobrém výkonu 5:2 (4:1). Tatran šel do vedení v 13. minutě po gólu z penalty, kterou proměnil Brotánek. V 23. minutě si prudký centr Sirotka srazil domácí hráč do vlastní branky. V 32. minutě poprvé za Áčko skóroval dorostenec Bláha po přihrávce Hájka. V 36. minutě sklepl Senft hlavou přihrávku na Hájka a ten vymetl šibenici. Domácím se podařilo snížit na 1:4 z jejich pohledu v 40. minutě po nedorozumění Glogara s Čejdou.

V druhém poločase nejprve Krůta a Hájek nastřelili tyč. Pak v 57. minutě fauloval ve vápně Hájek a nařízené penalty využili domácí ke snížení skóre na rozdíl dvou branek. Pátou branku přidal v 72. minutě Dvořák, který si udělal z domácích hráčů slalomové tyče. „Domácím hráčům nelze upřít snahu, ale na některé naše akce nestačili reagovat. V brance Tatranu se vystřídali po půlhodině všichni tři brankáři (Filip Dřevojan, Glogar a Lukáš Dřevojan). V poli Tatran nastoupil v sestavě Hájek, Brotánek, Čejda, Krůta Milan, Kdolský, Bláha, Sirotek, Bartůšek, Špaček (Dvořák), Senft,“ informoval o soustředění Jiří Voráček, vedoucí A mužstva Tatranu Sedlčany.