Poslepované mužstvo Tatranu prohrálo v přípravném utkání v Příbrami

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 4 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Fotbalisté Tatranu Sedlčany sehráli v sobotu 12. ledna svůj první přípravný zápas. Proti dorostu U19 1.FK Příbram odehrál Tatran vyrovnané utkání, ve kterém podlehl 1:2 (0:0). Sedlčany odjely do Příbrami bez dlouhé řady hráčů základního kádru A mužstva, jejich místo tak zaujali hráči B a C týmu Tatranu. Po bezbrankovém poločasu šli hosté do vedení po vlastní brance domácích. Utkání domácí dorostenci otočili až v poslední desetiminutovce, když v 82. minutě vyrovnali a o tři minuty později vstřelili vítěznou branku.

„V prvním poločase se domácí hráči do ničeho nedostali a ani my jsme neměli tutovku. Nejblíže k brance měl v 39. minutě Čejda, ale jeho hlavička šla těsně vedle. Ve druhém poločase měl gólovku Senft, který dostal kolmici od Kvěcha a byl sám před brankářem, který rychle vystartoval z branky a gólu zabránil. Minutu na to výborně vystřelil Krůta David a brankář s námahou vyrazil na roh. Vyrovnávací branku jsme dostali po rohu, který se neměl kopat, protože míč šel evidentně do autu s kopačky domácího hráče,“ popsal v krátkosti průběh utkání Jiří Voráček, vedoucí mužstva Tatranu.