Páteční 3. kolo hokejové baráže: Tatran dostal od kolínských Kozlů desítku

Tento článek je starší jednoho roku, jeho obsah tak nemusí odpovídat současnému stavu

SEDLČANY – V jednoznačnou záležitost se proměnilo páteční barážové utkání Kolína B proti Tatranu Sedlčany. Jasno bylo už po první třetině, kterou Kolín vyhrál 4:0, stejným poměrem vstřelených branek skončila i druhá třetina. Po čtyřiceti minutách čisté hry tak na ukazateli skóre svítil stav 8:0 pro domácí.

V závěrečné třetině se podařilo hostům přece jen vstřelit čestný gól, domácí přidali další dva a hokejisté Tatranu Sedlčany odjeli v páteční pozdní noci z Kolína s výpraskem 1:10. Béčko Kolína si tak již tento víkend může zajistit stoprocentní postup do KLM. Stačí mu k tomu zvítězit také v nedělním utkání v Sedlčanech.