Na Monínci zmizela jedna z dřevěných chalup, místo ní se tu staví penzion

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 2 měsíců a 27 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLEC-PRČICE – V horní části areálu Monínec zmizela jedna z dřevěných chalup – výše položená Javorka. Na jejím místě vyrůstá nový třípodlažní objekt penzionu, který bude poskytovat ubytování ve stejném standardu jako vedlejší tříhvězdičkový Hotel Monínec. Penzion Javorka nabídne návštěvníkům kromě ubytování ve dvaceti pokojích také konferenční místnost a pohodlné zázemí pro Hotelovou lyžařskou školu a půjčovnu. V nejvyšším patře vzniknou navíc tři apartmány s kuchyňským koutem. Návštěvníkům se penzion Javorka otevře kromě apartmánů v prosinci letošního roku.

Stavba penzionu Javorka – foto: Monínec

„V neposlední řadě Javorka nabídne ubytování pro hendikepované, které nám zatím na Monínci chybí. Už teď víme, že cenově bude Javorka velice podobná ubytování v Hotelu Monínec. Oficiální prodej však zatím nebyl zahájen. Nabízíme vám jedinečnou možnost přihlásit se k předprodeji těchto nových pokojů a díky tomu například strávit úplně první noc v tomto novém penzionu! Po zahájení prodeje bude po omezený čas nabídka platná pouze pro přihlášené uživatele. Až poté bude možné Javorku rezervovat běžným způsobem na našem webu. Neváhejte a přihlaste se,“ už teď zvou návštěvníky do zcela nového penzionu Javorka provozovatelé areálu.

Autor/zdroj: Areál Monínec