Hokejový Hobby turnaj končí. Od úterý do čtvrtka se hrají semifinálové zápasy

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 6 měsíců a 14 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Několik málo dnů zbývá do konce čtrnáctého ročníku Hobby turnaje na jehož konci vítězové jednotlivých lig pozvednou nad hlavu poháry a jedno z mužstev první ligy pak ještě přebere z rukou starosty města putovní pohár celkového vítěze. Ještě před tím však musí první čtyři celky z každé výkonostní ligy absolvovat semifinálové a vítězové pak i finálová utkání. Jak semifinálové zápasy, tak i zápasy finálové se hraje jednokolově, semifinálové zápasy jsou na programu na sedlčanském zimním stadionu od úterý 9. do čtvrtka 11. dubna.

Již v úterý 9. dubna večer budou po odehrání semifinálových zápasů HC Hrádek vs. Medvědi Sedlčan a Rumola vs. Ševci Nový Knín známi finálisté 3. ligy. O den později se hrají semifinálová utkání 2. ligy, v nichž poměří své síly HC Kňovice, DSK Daleké Dušníky, Domino, Huroni Vršovice. Kdo s kým definitivně určí až pondělní podvečerní zápas. Čtvrtek 11. dubna pak definitivně v semifinálových zápasech mužstev River Boys Zvírotice vs. HC Kačeři Příčovy a Genemusic vs. Stará garda Štětkovice rozhodne také o finalistech 1. ligy.