Hokejisté Tatranu Sedlčany tuto sobotu hostí na svém ledě Spartak Příbram

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 9 měsíců a 29 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Krajská hokejová soutěž má o posledním adventním víkendu na programu už patnácté kolo. V něm hokejisté Tatranu Sedlčany přivítají v sobotu 22. prosince na svém domácím ledě Spartak Příbram. Tatran je v tabulce skupiny Jih s 25 body na třetím místě, Spartak Příbram uzavírá s 11 body osmičlennou tabulku. Tatran se v této sezoně utkal se Spartakem Příbram už dvakrát, doma ho na úvod soutěže porazil 8:2, na příbramském ledě však prohrál 2:3. Sobotní utkání začíná na sedlčanském zimním stadionu v 17 hodin.

Sedlčanským hokejistům se v posledních kolech nedaří, s Božeticemi venku prohráli začátkem prosince na trestná střílení 5:6, týden na to zaváhali doma s Hořovicemi 3:4 a v minulém kole podlehli na stadionu ve Velkých Popovicích domácímu B týmu opět 3:4. I přes tyto porážky a třetí místo v tabulce však Sedlčany stále mají naději zahrát si v druhé polovině února play-off. Do vyřazovací části postupují první čtyři týmy z obou skupin krajské soutěže.