Počínaje 4. únorem budou cestující do autobusů nastupovat ve Zberazské ulici

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 8 měsíců a 22 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – V termínu od 29. ledna do 4. února dojde v Nádražní ulici naproti poště, z důvodu zřízení přechodných zastávek autobusů hromadné přepravy během modernizace přestupního terminálu, k vodorovnému značení dvou výstupních stanic autobusové dopravy. Současně dojde k přeznačení a posunu přechodu pro chodce přibližně o sedm metrů směrem k náměstí.

Ve stejném termínu dojde také ke zřízení a dopravnímu značení pěti nástupních stanic číslovaných vzestupně od jedničky do pětky ve směru k zimnímu stadionu ve Zberazské ulici. Tady také na místě křižovatky ulic Zberazská, Vítěžská a Na Vyhlídce vznikne malý kruhový objezd. Následně od pondělí 4. února pak začnou být pro cestující všechny nástupní i výstupní zastávky v provozu.

„Dle příslibu provozovatelů autobusové dopravy bude minimálně týden před změnou vyvěšena na daných dočasných stanicích informace, jakým směrem autobusy z dané stanice odjíždějí. Současně bude na odjezdová stanoviště přestěhována cedule s odjezdy jednotlivých autobusů. Informace o odjezdech budou mít k dispozici také jednotliví řidiči autobusů,“ uvádí na svých stránkách město Sedlčany.

Situační výkresy

Autor/zdroj: Město Sedlčany