Benešovský tým Gememusic obhájil v poháru své loňské prvenství

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 1 roku, 6 měsíců a 10 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Velké finále udělalo v sobotu 7. dubna definitivní tečku za třináctým ročníkem hokejového Hobby turnaje o pohár starosty města. V podvečerním finále 1. ligy se utkala mužstva Stará garda Štětkovice a Genemusic. Hokejisté z Benešovska potvrdili roli favorita a doposud nejúspěšnější tým poháru, Starou gardu Štětkovice, porazili 4:2 (2:0, 1:1, 1:1). Na rozdíl dvou branek utekl Genemusic mužstvu Štětkovic už v prvním poločase. Další dvě třetiny byly vyrovnané, v posledních dvou minutách utkání Stará garda odvolala brankáře a hrála přesilovku, ale bez gólového efektu.

Tým Genemusic si vítězství pohlídal a stal se tak potřetí držitelem putovního poháru starosty města. Mužstvo Genemusic vstoupilo do sedlčanského hobby turnaje v sezoně 2013/2014 a hned při svém prvním startu se probojovalo do finále, ve kterém dvakrát porazilo Starou gardu Štětkovice 9:5 a 7:2 (finále se tehdy hrálo na dva zápasy) a prvně si odvezlo na Benešovsko putovní pohár. Podobně tomu bylo také v minulém dvanáctém ročníku 2016/2017, kdy Genemusic porazil ve finále mužstvo River Boys Zvírotice 4:1.