Beer Pong Czech League 2019 zamíří na Sedlčansko, konkrétně do Kosovy Hory

closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 10 měsíců a 2 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – V restauraci Na Zámecké v Kosově Hoře se v neděli 22. prosince uskuteční oficiální turnaj v rámci Beer Pong Czech League 2019. Beer pong je hra pro čtyři hráče, která je spojená s pitím piva. Jedná se tedy o alkoholickou hru na stole vzdáleně podobnému ping pongu. Úkolem hráčů je hodit pingpongový míček do soupeřových kelímků s pivem. Trefený kelímek musí soupeř vypít. Beer pong se stal natolik populární, že se v něm pořádají ve světě turnaje, v České republice existuje Beer pongová liga, jehož jeden turnaj se právě odehraje v Kosově Hoře.

Česká liga má zatím jen neoficiální pravidla, ty každému zájemci pořadatelé kosohorského turnaje vysvětlí na místě. Maximálně se nedělního turnaje Na Zámecké může zúčastnit 28 týmů, registrováno je zatím 26 týmů. „Pro nejlepší tři týmy turnaje máme připravené poháry. Vítězný tým kromě nehynoucí slávy získá také poukaz od Restaurace Na Zámecké v hodnotě 500 Kč, 50 GB rychlého stahování ze serveru Ulož.to a láhev šampaňského. Tým na druhém místě získá poukaz v hodnotě 300 korun a třetí tým 200 korun od Restaurace Na Zámecké,“ uvádějí pořadatelé akce.

Autor/zdroj: Beer Pong.cz