‚A‘ Tatran začíná novou sezonu na jihu Čech, doma hostí o pouti FK Hořovicko

SEDLČANY – Červnové rozlosování Fortuna divize přivedlo fotbalistům Tatranu Sedlčany do skupiny A šest nových mužstev. Je mezi nimi například i B tým SK Dynama České Budějovice, či bývalí divizní účastníci FC Rokycany nebo SK Petřín Plzeň. Dalšími novými účastníky skupiny A jsou také dva západočeské týmy – Slavoj Mýto a FK Hvězda Cheb. Posledním ze šestice nováčků v divizní skupině A je jihočeské mužstvo SK Otava Katovice.

Fanoušci Tatranu Sedlčany se mohou v podzimní části fotbalové divizní soutěže těšit na sedm domácích zápasů. Dalších devět utkání odehraje na podzim Tatran na hřištích soupeřů. Po premiéře sezony 2019/2020 o druhém srpnovém víkendu (11. srpna) na hřišti jihočeského Spartaku Soběslav, sehraje Tatran Sedlčany první domácí zápas o tradiční sedlčanské pouti v neděli 18. srpna. Soupeřem mu bude ve středočeském derby mužstvo FK Hořovicko.

Další domácí utkání uvidí sedlčanští fanoušci v neděli 1. září, kdy Tatran hostí FK Hvězda Cheb. S Jihočechy SK Jindřichův Hradec se Tatran po dvou zápasech venku utká v neděli 22. září. O čtrnáct dní později (6. října) přivítá Tatran doma FK Přeštice. 20. října čeká na sedlčanské fotbalisty doma utkání s mužstvem SK Klatovy 1898, v neděli 3. listopadu to bude FC Viktoria Mariánské Lázně a a konečně v neděli 17. listopadu tým Český Lev Union Beroun.