Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice III/10239 Petrovice 17. srpna – Dopravní nehoda
Krátce před půl šestou odpoledne došlo v katastru obce Petrovice k dopravní nehodě. Mezi obcí Petrovice a osadou Krchov havaroval kombajn mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá vyprošťování kombajnu a vyšetřování nehody.
Platí do 15.08. 18:25
m-logo-nehoda Silnice I/18 Dublovice 15. srpna – Dopravní nehoda
Krátce před šestou hodinou ranní došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž Líchov srazil osobní automobil zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 15.08. 07:55
m-logo-nehoda Silnice III/12137 Sedlec-Prčice 13. srpna – Dopravní nehoda
Krátce po sedmnácté hodině došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V Jetřichovické ulici v části Sedlce se střetl osobní automobil s motocyklem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. Ulice ve směru na Monínec s opatrností průjezdná.
Platí do 13.08. 19:15
m-logo-nehoda Silnice I/18 Kosova Hora 8. srpna – Dopravní nehoda
Krátce po třinácté hodině došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Poblíž obce havaroval nákladní automobil a zablokoval provoz. Po dobu odtahu porouchaného nákladního vozidla silnice uzavřena.
Platí do 08.08. 18:20
m-logo-nehoda Silnice II/119 Křepenice 5. srpna – Dopravní nehoda
Kolem půl šesté odpoledne došlo v katastru obce Křepenice k dopravní nehodě. Poblíž obce se střetly dva osobní automobily, z nichž jeden skončil mimo vozovku. Nehoda skončila zranění osob, na místě RZP, HZS a PČR, probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 05.08. 19:35
m-logo-nehoda Silnice I/18 Dublovice 4. srpna – Dopravní nehoda
Krátce před jednadvacátou hodinou došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. Průjezd s opatrností, na vozovce je rozlitá provozní kapalina.
Platí do 04.08. 22:45
m-logo-nehoda Silnice I/18 Višňová 2. srpna – Dopravní nehoda
Krátce před třetí hodinou odpolední došlo v katastru obce Višňová k dopravní nehodě. Poblíž obce se na křižovatce střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. Průjezdné s opatrností.
Platí do 02.08. 17:00
m-logo-nehoda Silnice III/10230 Sedlčany 1. srpna – Dopravní nehoda
Krátce po půl druhé odpoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na křižovatce se silnicí I/18 u Solopysk se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 01.08. 15:45