Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice II/119 Nalžovice 22. října – Dopravní nehoda
Kolem osmnácté hodiny došlo v katastru obce Nalžovice k dopravní nehodě. Poblíž Chlumu srazil osobní automobil lesní zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR. Probíhá vyšetřování, průjezdné.
Platí do 22.10. 20:00
m-logo-nehoda Silnice I/18 Vojkov 22. října – Dopravní nehoda
Kolem osmé hodiny ranní došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil lesní zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR. Probíhá vyšetřování, místo dopravní nehody průjezdné.
Platí do 22.10. 09:45
m-logo-nehoda Silnice II/119 Křepenice 21. října – Dopravní nehoda
Krátce po dvacáté hodině došlo v katastru obce Křepenice k dopravní nehodě. Mezi obcí Křepenice a letoviskem Cholín srazil osobní automobil divoké prase. S opatrností průjezdné, další podrobnosti nehody nehlášeny.
Platí do 21.10. 20:50
m-logo-nehoda Silnice I/18 Vrchotovy Janovice 20. října – Dopravní nehoda
Kolem sedmé hodiny ranní došlo v katastru obce Vrchotovy Janovice k dopravní nehodě. Poblíž obce se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním jedné osoby, na místě RZP, HZS a PČR, probíhá vyšetřování a likvidace uniklých provozních kapalin. S opatrností průjezdné.
Platí do 20.10. 09:05
m-logo-nehoda Silnice II/102 Krásná Hora nad Vltavou 18. října – Dopravní nehoda
Krátce po sedmé hodině ranní došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Poblíž osady Řadovy srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností průjezdné.
Platí do 18.10. 09:20
m-logo-nehoda Silnice III/1192 Nalžovice 18. října – Dopravní nehoda
Krátce po půl šesté ráno došlo v katastru obce Nalžovice k dopravní nehodě. Mezi Chlumem a Radíčí havaroval v mlze osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností průjezdné.
Platí do 18.10. 07:50
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 18. října – Dopravní nehoda
Krátce po páté hodině ranní došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. V lesním úseku mezi obcemi Višňová a Obory se střetl osobní automobil s divočákem. Nehoda se údajně obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností průjezdné.
Platí do 18.10. 07:10
m-logo-nehoda Silnice III/10522 Sedlčany 17. října – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V Nádražní ulici se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností průjezdné.
Platí do 17.10. 14:10
m-logo-nehoda Silnice I/18 Dublovice 16. října – Dopravní nehoda
Krátce před půl devátou večer došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností průjezdné.
Platí do 16.10. 22:25
m-logo-nehoda Silnice II/105 Sedlčany 16. října – Dopravní nehoda
Krátce před půl osmou večer došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Mezi osadami Libíň a Klimětice srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností průjezdné.
Platí do 16.10. 21:25
m-logo-nehoda Silnice II/119 Kňovice 14. října – Dopravní nehoda
Krátce po páté hodině ranní došlo v katastru obce Kňovice k dopravní nehodě. Poblíž osady Kňovičky srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností průjezdné.
Platí do 14.10. 07:10
m-logo-nehoda Ulice U Háječku Sedlčany 13. října – Dopravní nehoda
Krátce po půl šesté odpoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici U Háječku se střetl dodávkový automobil s motocyklem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 13.10. 19:40
m-logo-nehoda Silnice II/119 Křepenice 11. října – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé ráno došlo v katastru obce Křepenice k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 11.10. 08:50
m-logo-nehoda Silnice II/105 Sedlčany 10. října – Dopravní nehoda
Kolem půl desáté dopoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V Sedlecké ulici se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě RZP, HZS a PČR, která řídí provoz. Probíhá vyšetřování a odtah vozidel, jenž obousměrně blokují bezproblémový průjezd.
Platí do 10.10. 11:30
m-logo-nehoda Silnice I/18 Svatý Jan 10. října – Dopravní nehoda
Kolem půl druhé v noci došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. Poblíž Zrůbku srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 10.10. 03:35
m-logo-nehoda Silnice III/10522 Sedlčany 9. října – Dopravní nehoda
Kolem půl deváté ráno došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V Nádražní ulici se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zranění osob, na místě zasahují složky IZS, probíhají záchranné a vyprošťovací práce. Komunikace v úseku od vlakového nádraží po křižovatku na Červeném Hrádku uzavřena.
Platí do 09.10. 10:40
m-logo-nehoda Silnice I/18 Svatý Jan 4. října – Dopravní nehoda
Kolem půl šesté odpoledne došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. V těsné blízkosti Vesteckého mostu havaroval ve směru od Sedlčan osobní automobil mimo komunikaci a převrátil se na střechu. Nehoda skončila zranění osob, na místě RZP a PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 04.10. 18:30
m-logo-nehoda Silnice I/18 Vojkov 3. října – Dopravní nehoda
Krátce po půl deváté dopoledne došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Mezi křižovatkou se silnicí III/12145 a osadou Vyšatoly se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 03.10. 10:45
m-logo-nehoda Silnice I/18 Olbramovice 1. října – Dopravní nehoda
Krátce před půl dvanáctou došlo v katastru obce Olbramovice k dopravní nehodě. U osady Křešice se střetl osobní automobil s motocyklem. Nehoda skončila zraněním osob, na místě RZP, HZS a PČR. S opatrností průjezdné, havarovaná vozidla částečně omezují provoz.
Platí do 01.10. 13:00