Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice III/10529 Sedlec-Prčice 13. října – Dopravní nehoda
Kolem půl třetí odpoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Poblíž osady Nové Dvory havaroval motocykl do stromu. Nehoda skončila zraněním motorkáře, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhají záchranářské práce a vyšetřování nehody. U místa nehody přistává vrtulník LZS.
Platí do 13.10. 16:35
m-logo-nehoda Silnice I/18 Dublovice 11. října – Dopravní nehoda
Krátce před šestou hodinou ranní došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž Líchov srazil dodávkový automobil zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Silnice průjezdná.
Platí do 11.10. 08:00
m-logo-nehoda Silnice I/18 Kosova Hora 7. října – Dopravní nehoda
Kolem půl deváté večer došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Poblíž bioplynové stanice srazil osobní automobil zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 07.10. 22:40
m-logo-nehoda Silnice II/121 Sedlec-Prčice 7. října – Dopravní nehoda
Krátce před půl pátou odpoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. U osady Sušetice se střetl osobní automobil s motocyklem. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhají záchranné práce a vyšetřování nehody.
Platí do 07.10. 18:25
m-logo-nehoda Silnice II/121 Sedlec-Prčice 4. října – Dopravní nehoda
Krátce po půl páté odpoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Na náměstí 7. května se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 04.10. 18:40
m-logo-nehoda Silnice I/18 Olbramovice 1. října – Dopravní nehoda
Kolem půl sedmé ráno došlo v katastru obce Olbramovice k dopravní nehodě. V blízkosti železničního přejezdu pod osadou Křešice srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 01.10. 08:35