Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice I/18 Dubenec 18. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před osmnáctou hodinou došlo v katastru obce Dubenec k dopravní nehodě. Řidič kamionu zablokoval kruhový objezd na Skalce, průjezd se zvýšenou opatrností. Probíhá vyprošťování nákladního vozidla ze střední části kruhového objezdu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR.
Platí do 18.01. 21:00
m-logo-nehoda Silnice III/0184 Dublovice 16. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před půl jedenáctou dopoledne došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Na návsi se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 16.01. 12:55
m-logo-nehoda Silnice III/11438 Kosova Hora 10. ledna – Dopravní nehoda
Přibližně hodinu po poledni došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Mezi Červeným Hrádkem a obcí Kosova Hora havaroval osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob a úniku kapalin, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 10.01. 15:05
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 9. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před sedmou hodinou ranní došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. U čerpací stanice PHM se střetly tři osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob a úniku kapalin, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 09.01. 07:50
m-logo-nehoda Silnice III/10517 Křečovice 2. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před osmnáctou hodinou došlo v katastru obce Křečovice k dopravní nehodě. Poblíž osady Strážovice havaroval osobní automobil mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 02.01. 19:50
m-logo-nehoda Silnice II/105 Osečany 2. ledna – Dopravní nehoda
Krátce po půl druhé odpoledne došlo v katastru obce Osečany k dopravní nehodě. Mezi odbočkou na Sestrouň a obcí Osečany havaroval osobní automobil a skončil na střeše. Při nehodě došlo ke zranění osob, na místě RZP, HZS a PČR, probíhá vyšetřování a odstraňování následků nehody.
Platí do 02.01. 15:40
m-logo-nehoda Silnice II/121 Nechvalice 2. ledna – Dopravní nehoda
Krátce před osmou hodinou ranní došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. V lesním úseku směrem na Chyšky srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 02.01. 10:00