Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice I/18 Višňová 10. srpna – Dopravní nehoda
Kolem třinácté hodiny došlo v katastru obce Višňová k dopravní nehodě. Poblíž obce se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody, uvolnění komunikace a odtažení vozidel.
Platí do 10.08. 15:15
m-logo-nehoda Silnice I/18 Svatý Jan 10. srpna – Dopravní nehoda
Krátce před půl dvanáctou došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. Poblíž Vesteckého mostu se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda skončila zranění osob, na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 10.08. 13:25
m-logo-nehoda Silnice I/18 Kosova Hora 4. srpna – Dopravní nehoda
Kolem půl sedmé večer došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Na rovném úseku za obcí ve směru na Olbramovice srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 04.08. 20:35
m-logo-nehoda Silnice II/102 Krásná Hora 28. července – Dopravní nehoda
Krátce po deváté hodině ranní došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Mezi obcemi Krásná Hora a Milešov srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 28.07. 11:15
m-logo-nehoda Silnice III/10244 Klučenice 25. července – Dopravní nehoda
Krátce před devátou hodinou dopolední došlo v katastru obce Klučenice k dopravní nehodě. U osady Voltýřov havaroval dodávkový automobil částečně mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 25.07. 11:00
m-logo-nehoda Silnice II/105 Sedlčany 24. července – Dopravní nehoda
Krátce po půl jedné po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k vážné dopravní nehodě. V osadě Libíň havaroval osobní automobil do domu. Nehoda skončila smrtelným zraněním jedné osoby, na místě HZS, ZZS a PČR, probíhá vyprošťování a vyšetřování nehody. Neprůjezdné, policie odklání dopravu.
Platí do 24.07. 14:45
m-logo-nehoda Silnice III/10526 Vysoký Chlumec 15. července – Dopravní nehoda
Krátce po půl čtvrté odpoledne došlo v katastru obce Vysoký Chlumec k dopravní nehodě. Na silnici mezi Vysokým Chlumcem a osadou Hrabří havaroval motocykl. Nehoda skončila zraněním motorkáře, na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 15.07. 17:40
m-logo-nehoda Silnice II/105 Osečany 14. července – Dopravní nehoda
Přibližně v půl deváté ráno došlo v katastru obce Osečany k dopravní nehodě. Před obcí ve směru od Sedlčan havaroval osobní automobil do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd s opatrností.
Platí do 14.07. 10:35
m-logo-nehoda Silnice I/18 Sedlčany 13. července – Dopravní nehoda
Krátce po osmnácté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Poblíž křoživatky „U sila“ se střetl dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 13.07. 20:20
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 5. července – Dopravní nehoda
Krátce po půl páté ráno došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. V lesním úseku mezi obcemi Višňová a Obory se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda skončila zraněním osob, na místě HZS, ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody a vyprošťování nákladního automobilu. Průjezdné s opatrností jedním jízdním pruhem.
Platí do 05.07. 06:05
m-logo-nehoda Silnice II/118 Krásná Hora 2. července – Dopravní nehoda
Kolem půl osmé ráno došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. U osady Krašovice se střetl autobus s nákladním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 02.07. 10:35
m-logo-nehoda Silnice II/119 Sedlčany 1. července – Dopravní nehoda
Krátce před půl pátou odpoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici Kňovická havaroval osobní automobil do oplocení. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 01.07. 18:30