Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice II/121 Sedlec-Prčice 7. prosince – Dopravní nehoda
Krátce před půl druhou odpoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V ulici Dr. E. Beneše se střetly tři osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě HZS, RZS a PČR, probíhají záchranářské práce, vyprošťování a vyšetřování nehody.
Platí do 07.12. 15:30
m-logo-nehoda Silnice I/18 Olbramovice 30. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půl dvanácté dopoledne došlo v katastru obce Olbramovice k dopravní nehodě. V úseku mezi osadou Křešice a železničním mostem havaroval osobní automobil do svodidel. Nehoda skončila zranění osob, na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 30.11. 13:45
m-logo-nehoda Silnice II/121 Sedlec-Prčice 30. listopadu – Dopravní nehoda
Kolem půl deváté dopoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V osadě Sušetice havaroval osobní automobil do rodinného domu. Nehoda skončila zranění osob, na místě všechny složky IZS, probíhají záchranářské práce a vyšetřování nehody.
Platí do 30.11. 10:35
m-logo-nehoda Silnice II/105 Sedlčany 29. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po desáté hodině dopoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V dolní části Církvičské ulici se střetly tři osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné, nehoda v nepřehledném úseku ulice.
Platí do 29.11. 12:05
m-logo-nehoda Silnice III/10529 Sedlec-Prčice 27. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půl páté odpoledne došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. V ulici Nechvalická srazil osobní automobil zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 27.11. 18:45
m-logo-nehoda Silnice III/11438 Sedlčany 23. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po dvacáté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V zatáčkách nad Červeným Hrádkem ve směru na Kosovu Horu havaroval osobní automobil a převrátil se na střechu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhají záchranářské práce a vyšetřování nehody.
Platí do 23.11. 22:15
m-logo-nehoda Silnice I/18 Dubolvice 22. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po devatenácté hodině došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž Líchov se střetl osobní automobil s divočákem. Na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 22.11. 21:15
m-logo-nehoda Silnice III/10230 Sedlčany 20. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V Havlíčkově ulici se střetl osobní automobil s dodávkovým vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 20.11. 14:20
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 19. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po osmé hodině ranní došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. V lesním úseku mezi obcemi Obory a Višňová havaroval osobní automobil do příkopu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 19.11. 10:10
m-logo-nehoda Silnice I/18 Hříměždice 17. listopadu – Dopravní nehoda
Kolem půl sedmé večer došlo v katastru obce Hříměždice k dopravní nehodě. Poblíž Vesteckého mostu srazil osobní automobil zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 17.11. 20:35
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 16. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půl šesté odpoledne došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. V lesním úseku mezi obcemi Obory a Višňová havarovaly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 16.11. 19:40
m-logo-nehoda Silnice II/119 Sedlčany 16. listopadu – Dopravní nehoda
Přibižně půl hodiny před polednem došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V v ulici Kňovická se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 16.11. 13:45
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 15. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po dvacáté hodině došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. Na okraji obce ve směru na Sedlčany havaroval osobní automobil a skončil na silnici na střeše. Nehoda skončila lehkým zraněním osob, na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezdné jedním pruhem.
Platí do 15.11. 22:20
m-logo-nehoda Silnice I/18 Hříměždice 14. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půl osmé večer došlo v katastru obce Hříměždice k dopravní nehodě. Poblíž odbočky na Vestec a Hříměždice srazil osobní automobil lesní zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezdné.
Platí do 14.11. 21:45
m-logo-nehoda Silnice II/102 Kamýk n. Vlt. 12. listopadu – Dopravní nehoda
Asi půl hodiny před polednem dopoledne došlo v katastru obce Kamýk nad Vltavou k dopravní nehodě. U osady Velká havaroval osobní automobil do plotu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 12.11. 13:45
m-logo-nehoda Silnice III/10237 Klučenice 7. listopadu – Dopravní nehoda
Krátce po půl třetí odpoledne došlo v katastru obce Klučenice k dopravní nehodě. Na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje v zatáčce havaroval osobní automobil do stromu. Nehoda měla pro řidiče tragické následky, na místě HZS, ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 07.11. 16:45