Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice II/102 Obory 22. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po půl jedenácté dopoledne došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. U křižovatky silnic II/102 a silnice I/18 se střetly dva osobní automobily. Havarovaná vozidla mohou bránit provozu v celé šířce vozovky nebo její části. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování a odstraňování následků nehody.
Platí do 22.04. 11:40
m-logo-nehoda Silnice II/105 Nechvalice 20. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po jednadvacáté hodině došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. U osady Bratřejov srazil osobní automobil lesní zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 20.04. 23:20
m-logo-nehoda Silnice I/18 Drásov 15. dubna – Dopravní nehoda
Krátce před půl pátou ráno došlo v katastru obce Drásov k dopravní nehodě. Mezi Drásovem a křižovatkou u Višňové havaroval osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. Průjezdné.
Platí do 15.04. 06:25
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 13. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po čtrnácté hodině došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. V lesním úseku mezi obcemi Višňová a Obory srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností průjezdné.
Platí do 13.04. 16:15
m-logo-nehoda Silnice II/119 Nalžovice 13. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po půl šesté ráno došlo v katastru obce Nalžovice k dopravní nehodě. V úseku mezi Chlumem a obcí Kňovice se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. Silnice v místě nehody s opatrností průjezdná.
Platí do 13.04. 07:50
m-logo-nehoda Silnice II/121 Nechvalice 12. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po půl sedmé ráno došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. V lesním úseku na rozhraní Středočeského a Jihočeského kraje u osady Růžená srazil osobní automobil srnu a havaroval mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 12.04. 08:40
m-logo-nehoda Silnice I/18 Hříměždice 4. dubna – Dopravní nehoda
Krátce před jednadvacátou hodinou došlo v katastru obce Hříměždice k dopravní nehodě. Poblíž Vesteckého mostu srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 04.04. 22:45