Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice III/12136 Sedlec-Prčice 14. června – Dopravní nehoda
Krátce před třiadvacátou hodinou došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Poblíž Prčice ve směru na Divišovice se střetl osobní automobil s divočákem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 15.06. 01:00
m-logo-nehoda Silnice I/18 Svatý Jan 14. června – Dopravní nehoda
Krátce po osmnácté hodině došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. V těsné blízkosti Vesteckého mostu se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 14.06. 20:10
m-logo-nehoda Silnice III/11440 Kosova Hora 13. června – Dopravní nehoda
Krátce před pátou hodinou ranní došlo v katastru obce Kosova Hora k dopravní nehodě. Na vedlejší silnici u osady Vyšatoly srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 13.06. 06:55
m-logo-nehoda Silnice II/105 Počepice 12. června – Dopravní nehoda
Krátce před dvacátou hodinou došlo v katastru obce Počepice k dopravní nehodě. V klesání od Petrovic nad obcí Počepice se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda skončila zranění osob, na místě všechny složky IZS. Probíhají záchranné a vyprošťovací práce a vyšetřování nehody. Neprůjezdné!
Platí do 12.06. 22:00
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 10. června – Dopravní nehoda
Krátce před pátou hodinou ranní došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezdné.
Platí do 10.06. 06:55
m-logo-nehoda Silnice II/120 Sedlec-Prčice 10. června – Dopravní nehoda
Krátce po půlnoci došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. U osady Měšetice srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 10.06. 02:35
m-logo-nehoda Silnice II/119 Křepenice 9. června – Dopravní nehoda
Krátce před osmnáctou hodinou došlo v katastru obce Křepenice k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil srnu a havaroval. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezdné.
Platí do 09.06. 19:50
m-logo-nehoda Ulice Příbramská Sedlčany 6. června – Dopravní nehoda
Krátce před půl dvanáctou hodinou dopolední došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici Příbramské (silnice I/18) poblíž čerpací stanice MOL se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 06.06. 13:25
m-logo-nehoda Ulice K Cihelně Sedlčany 5. června – Dopravní nehoda
Kolem 14. hodiny došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V ulici K Cihelně se střetl osobní automobil s traktorem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 05.06. 15:00
m-logo-nehoda Silnice III/11438 Sedlčany 3. června – Dopravní nehoda
Krátce před půl čtvrtou hodinou odpolední došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na Červeném Hrádku se střetl dodávkový automobil s nákladním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody a odklízení vozidel z komunikace. Průjezd s opatrností.
Platí do 03.06. 18:25
m-logo-nehoda Silnice II/105 Sedlčany 1. června – Dopravní nehoda
Krátce po půl jedenácté dopoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. U osady Libíň havaroval osobní automobil a převrátil se na střechu. Nehoda skončila zranění osob, na místě složky IZS, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 01.06. 12:45
 
 
 
 
 
 


Nekopírujte text!