Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice I/18 Sedlčany 19. února – Dopravní nehoda
Krátce po osmé hodině ranní došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Poblíž lomu Deštno se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě všechny složky IZS, probíhají záchranné práce a vyšetřování nehody. Kyvadlový provoz veden jedním jízdním pruhem.
Platí do 19.02. 10:15
m-logo-nehoda Silnice I/18 Dublovice 19. února – Dopravní nehoda
Krátce před půl osmou ráno došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Poblíž Líchov se postupně srazilo v mlze pět osobních automobilů. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Silnice obousměrně uzavřena.
Platí do 19.02. 09:20
m-logo-nehoda Místní komunikace Hříměždice 16. února – Dopravní nehoda
Kolem půl čtvrté odpoledne došlo v katastru obce Hříměždice k dopravní nehodě. Na místní komunikaci poblíž hříměždického lomu havaroval motocykl. Nehoda skončila zraněním motorkáře, na místě složky IZS, probíhá vyšetřování nehody. K místu nehody vzlétl vrtulník leteckých záchranářů.
Platí do 16.02. 17:35
m-logo-nehoda Silnice III/11443 Prosenická Lhota 11. února – Dopravní nehoda
Krátce před sedmnáctou hodinou došlo v katastru obce Prosenická Lhota k dopravní nehodě. U osady Suchdol havaroval osobní automobil mimo komunikaci. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 11.02. 19:05
m-logo-nehoda Silnice I/18 Vojkov 10. února – Dopravní nehoda
Krátce před půl třetí v noci došlo v katastru obce Vojkov k dopravní nehodě. Poblíž křižovatky u Vojkova se střetl osobní automobil s divočákem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. S opatrností průjezdné.
Platí do 10.02. 04:30
m-logo-nehoda Silnice I/18 Svatý Jan 8. února – Dopravní nehoda
Krátce před sedmou hodinou ranní došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. V úseku mezi Zrůbkem a Vesteckým mostem se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda skončila zranění osob, na místě složky IZS. Nehoda brání provozu v celé šířce vozovky nebo její části. Silnice uzavřena, objízdná trasa na Obory a Hrachov. Probíhají vyprošťovací práce a vyšetřování nehody.
Platí do 08.02. 09:30
m-logo-nehoda Silnice II/120 Nedrahovice 7. února – Dopravní nehoda
Krátce před půl třetí v noci došlo v katastru obce Nedrahovice k dopravní nehodě. V úseku mezi osadou Rudolec a křižovatkou pod obcí Nedrahovice srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 07.02. 03:25
m-logo-nehoda Místní komunikace Jesenice 6. února – Dopravní nehoda
Kolem desáté hodiny dopolední došlo v katastru obce Jesenice k dopravní nehodě. Na místní komunikaci směrem na Martinice a Boudy se střetl osobní automobil s nákladním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 06.02. 12:05