Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 24. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po půl šesté ráno došlo v katastru Obory k dopravní nehodě. Poblíž odbočky na Kamýk nad Vltavou srazil osobní automobil srnu a havaroval. Nehoda skončila zraněním osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 24.04. 07:50
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 23. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po osmnácté hodině došlo v katastru Obory k dopravní nehodě. Mezi obcemi Višňová a Obory havaroval osobní automobil do stromu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě složky IZS, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 23.04. 20:05
m-logo-nehoda Silnice I/18 Sedlčany 22. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po jednadvacáté hodině došlo v katastru Sedlčany k dopravní nehodě. Poblíž STK srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zraněním osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 22.04. 22:15
m-logo-nehoda Silnice III/11411 Štětkovice 22. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po patnácté hodině došlo v katastru Štětkovice k dopravní nehodě. U křižovatky na Luhy a Prosenickou Lhotu se střetl motocykl s cyklistou. Nehoda skončila zraněním osob, na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezdné se zvýšenou opatrností.
Platí do 22.04. 17:10
m-logo-nehoda Silnice II/102 Krásná Hora n. Vltavou 20. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po půl deváté večer došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Poblíž osady Řadovy srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 20.04. 22:40
m-logo-nehoda Silnice III/0046 Milešov 20. dubna – Dopravní nehoda
Krátce před patnáctou hodinou došlo v katastru obce Milešov k dopravní nehodě. Mezi obcí Milešov a rekreační oblastí Hřebeny srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 20.04. 17:00
m-logo-nehoda Silnice III/10532 Petrovice 19. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po třiadvacáté hodině došlo v katastru obce Petrovice k dopravní nehodě. Poblíž osady Skoupý havaroval osobní automobil do stromu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 20.04. 01:25
m-logo-nehoda Silnice II/102 Krásná Hora n. Vltavou 19. dubna – Dopravní nehoda
Kolem půl čtvrté odpoledne došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Před obcí ve směru od Kamýku nad Vltavou havaroval osobní automobil. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 19.04. 17:35
m-logo-nehoda Silnice I/18 Drásov 19. dubna – Dopravní nehoda
Krátce před jedenáctou hodinou dopolední došlo v katastru obce Drásov k dopravní nehodě. U obce se střetl osobní automobil s motocyklem. Nehoda skončila zraněním osob, na místě složky IZS, probíhají záchranné práce a vyšetřování nehody. Překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 19.04. 13:55
m-logo-nehoda Silnice II/119 Nalžovice 19. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po půl jedenácté dopoledne došlo v katastru obce Nalžovice k dopravní nehodě. Na křižovatce v osadě Chlum se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Překážka na vozovce, dvě havarovaná vozidla.
Platí do 19.04. 12:50
m-logo-nehoda Silnice I/18 Svatý Jan 12. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po dvaadvacáté hodině došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. V úseku mezi Zrůbkem a Veseckým mostem srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 13.04. 00:20
m-logo-nehoda Silnice II/119 Nalžovice 12. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po třinácté hodině došlo v katastru obce Nalžovice k dopravní nehodě. Mezi obcemi Nalžovice a Kňovice srazil osobní automobil lesní zvěř a havaroval. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Překážka na vozovce, průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 12.04. 15:05
m-logo-nehoda Silnice I/18 Višňová 12. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po půl dvanácté dopoledne došlo v katastru obce Višňová k dopravní nehodě. Na křižovatce se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 12.04. 13:05
m-logo-nehoda Silnice II/120 Sedlec-Prčice 11. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po šestnácté hodině došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Poblíž osady Přestavlky srazil osobní automobil lesní zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 11.04. 18:15
m-logo-nehoda Silnice I/18 Svatý Jan 11. dubna – Dopravní nehoda
Krátce před sedmou hodinou ranní došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. V úseku mezi Zrůbkem a Veseckým mostem srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 11.04. 07:50
m-logo-nehoda Silnice III/11438 Štětkovice 9. dubna – Dopravní nehoda
Krátce před jednou hodinou v noci došlo v katastru obce Štětkovice k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 09.04. 03:00
m-logo-nehoda Silnice I/18 Sedlčany 4. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po osmnácté hodině došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na křižovatce u Solopysk se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Komunikace průjezdná.
Platí do 04.04. 20:20
m-logo-nehoda Silnice I/18 Hříměždice 4. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po čtrnácté hodině došlo v katastru obce Hříměždice k dopravní nehodě. V blízkosti Vesteckého mostu se střetly dva nákladní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody. Vozidla brání provozu.
Platí do 04.04. 15:10
m-logo-nehoda Silnice II/105 Nechvalice 3. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po šesté hodině ranní došlo v katastru obce Nechvalice k dopravní nehodě. U osady Bratřejov srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 03.04. 07:05
m-logo-nehoda Silnice III/10533 Petrovice 2. dubna – Dopravní nehoda
Krátce po devatenácté hodině došlo v katastru obce Petrovice k dopravní nehodě. U osady Obděnice srazil osobní automobil srnu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování nehody.
Platí do 02.04. 21:10
 
 
 
 
 
 


Nekopírujte text!