Doprava

 

Zdroj: JSDI – ŘSD ČR

m-logo-nehoda Silnice II/102 Krásná Hora nad Vltavou 23. června – Dopravní nehoda
Kolem půl páté ráno došlo v katastru obce Krásná Hora nad Vltavou k dopravní nehodě. Za obcí směrem na Milešov havaroval osobní automobil do padlého stromu. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě HZS a PČR, probíhá odstraňování překážky a vyšetřování.
Platí do 23.06. 06:40
m-logo-nehoda Silnice II/102 Chotilsko 19. června – Dopravní nehoda
Krátce po sedmnácté hodině došlo v katastru obce Chotilsko k dopravní nehodě. Mezi Čelinou a Chotilskem havaroval motocykl. Na místě PČR, probíhá vyšetřování. Průjezd se zvýšenou opatrností.
Platí do 19.06. 19:25
m-logo-nehoda Silnice III/1204 Sedlec-Prčice 18. června – Dopravní nehoda
Krátce po třetí hodině noční došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Mezi Prčicí a osadou Staré Mitrovice havaroval osobní automobil do příkopu. Nehoda skončila zraněním osob, na místě RZP a PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 18.06. 05:15
m-logo-nehoda Silnice III/11438 Sedlčany 17. června – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V blízkosti křižovatky na Janov se střetly dva osobní vozy. Nehoda skončila zraněním osob, na místě RZP, HZS a PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 17.06. 14:10
m-logo-nehoda Silnice III/0184 Dublovice 14. června – Dopravní nehoda
Krátce po půl páté odpoledne došlo v katastru obce Dublovice k dopravní nehodě. Ve Zvíroticích se střetly dva osobní vozy. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 14.06. 18:45
m-logo-nehoda Silnice I/18 Obory 14. června – Dopravní nehoda
Po čtvrt na jedenáct dopoledne došlo v katastru obce Obory k dopravní nehodě. Poblíž čerpací stanice se střetly dva osobní vozy. Nehoda skončila zranění osob, na místě RZP, HZS a PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 14.06. 12:25
m-logo-nehoda Silnice III/10229 Svatý Jan 12. června – Dopravní nehoda
Krátce po třinácté hodině došlo v katastru obce Svatý Jan k dopravní nehodě. Před osadou Drážkov ve směru od Hrachova havaroval osobní automobil. Nehoda skončila zraněním osob, na místě RZP a PČR. Probíhá vyšetřování, s opatrností průjezdné.
Platí do 12.06. 15:15
m-logo-nehoda Silnice II/119 Sedlčany 12. června – Dopravní nehoda
Krátce po půl omé ráno došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V Kňovické ulici se střetly dva osobní automobily. Nehoda skončila zraněním osob, na místě RZP, HZS a PČR. Probíhá vyšetřování, průjezdné jedním pruhem.
Platí do 12.06. 09:45
m-logo-nehoda Silnice II/118 Kamýk nad Vltavou 8. června – Dopravní nehoda
Krátce po půl páté ráno došlo v katastru obce Kamýk nad Vltavou k dopravní nehodě. Poblíž obce srazil osobní automobil zvěř. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 08.06. 06:45
m-logo-nehoda Silnice II/105 Sedlčany 5. června – Dopravní nehoda
Kolem dvacáté hodiny došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. V osadě Libíň se střetl osobní automobil s dodávkovým vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 05.06. 22:05
m-logo-nehoda Silnice II/119 Sedlčany 5. června – Dopravní nehoda
Krátce po poledni došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na křižovatce ulic Kňovická a Hasičská se střetl nákladní automobil s osobním vozidlem. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování.
Platí do 05.06. 14:20
m-logo-nehoda Silnice II/121 Sedlec-Prčice 5. června – Dopravní nehoda
Krátce po šesté hodině ranní došlo v katastru obce Sedlec-Prčice k dopravní nehodě. Poblíž obce ve směru na Heřmaničky se střetl dodávkový vůz s cyklistou a následně i s osobním automobilem. Cyklista utrpěl lehké zranění, ostatní účastníci nehody skončili nezraněni. Na místě ZZS, HZS a PČR, probíhá vyšetřování a úklid vozovky hasiči. Částečně průjezdné.
Platí do 05.06. 08:20
m-logo-nehoda Silnice II/105 Sedlčany 4. června – Dopravní nehoda
Krátce před osmou hodinou ranní došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Na Komenského náměstí poblíž kostela sv. Martina srazil osobní automobil chodkyni. Nehoda skončila zranění chodkyně, na místě ZZS a PČR, probíhá vyšetřování. Částečně průjezdné.
Platí do 04.06. 09:55
m-logo-nehoda Silnice II/105 Sedlčany 3. června – Dopravní nehoda
Kolem půl jedné odpoledne došlo v katastru obce Sedlčany k dopravní nehodě. Poblíž osady Klimětice se střetly dva osobní automobily. Nehoda se obešla bez zranění osob, na místě PČR, probíhá vyšetřování. S opatrností částečně průjezdné.
Platí do 03.06. 14:35