Tatran v generálce na fotbalové divizní jaro remizoval s Motorletem Praha

 

SEDLČANY – Fotbalisté Tatranu Sedlčany sehráli v sobotu 2. března poslední přípravný zápas. V něm na hřišti divizního Meteoru Praha remizovali 4:4 (0:1). Do vedení šel Tatran ve 13. minutě, když Kdolský obětavě vybojoval u lajny míč a přihrál Senftovi. Ten se otočil kolem beka a střelou na přední tyč nedal brankáři šanci. Další příležitosti hostů, konkrétně Haase, Dvořáka a Čejdy po standartce, zůstaly v první půli nevyužity.

Domácí vyrovnali až ve druhém poločase v 51. minutě z nařízené penalty. V 60. minutě zahrával Kdolský trestný kop, ve čtverci našel Brotánka a ten vrátil Tatranu vedení. O šest minut později bylo vyrovnáno. Motorlet šel prvně do vedení v 70. minutě, a opět z penalty. Hned s rozehrání bylo vyrovnáno, když Dvořák kolmicí našel nabíhajícího Senfta a ten podruhé v zápase skóroval. Do vedení hosty poslal v 87. minutě Kdolský z trestného kopu, když přes zeď přesně trefil šibenici soupeřovy branky.

Domácí však ještě stačili do konce zápasu vyrovnat, což jim umožnila otevřená obrana hostů. „Pozitivní bylo, že se nám částečně vyprázdnila marodka a hned to bylo na výkonu mužstva znát. Na marodce dále zůstávají David Krůta, Dominik Němec a Honza Vystyd. Naši hráči předvedli dobrý výkon a jestli budou tímto způsobem hrát nemusíme mít obavy o dobré výsledky. V neděli 10. března hrajeme první jarní mistrovský zápas proti Jindřichovu Hradci od 14.30 hod.,“ řekl po posledním přípravném zápase vedoucí mužstva Tatranu Jiří Voráček.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!