Hokejisté Tatranu zahájili baráž o účast v Krajské lize porážkou v Kutné Hoře

SEDLČANY – Hokejisté Tatranu Sedlčany vstoupili do baráže o účast v Krajské lize neúspěšně. V pátečním utkání s mužstvem SK Sršní Kutná hora prohráli 2:6 (0:1, 1:2, 1:3). Aktivní domácí šli v první třetině do vedení v 9. minutě, hosté ze Sedlčan vyrovnali na začátku druhé třetiny. Kutnohorští Sršni však dvěma góly v 23. a 29. minutě si dvoubrankové vedení vzali zpět.

Na další gól čekali diváci až do 49. minuty, ten padl při hře čtyři na čtyři. Za necelé dvě minuty hosté snížili na 2:4 v jejich neprospěch a zároveň to byl jejich poslední gól. Domácí potvrdili vítězství v posledních minutách, kdy přidali další dva góly. Další utkání baráže hraje Tatran na domácím ledě v neděli 3. března od 17 hodin. Soupeřem mu budou Buldoci Neratovice, kteří v pátek prohrály doma s Kolínem B 2:4.