Martin Macík zve do kotliny na poslední trénink před odjezdem na Dakar 2019

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 6 měsíců a 19 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Nejtěžší etapový závod Dakar 2019 se blíží. Kamion Liaz sedlčanského týmu Big Shoch Racing pojmenovaný Franta brzy odpluje trajektem do Limy, kde 6. ledna odstartujeme do 41. ročníku nejtěžší soutěže světa! Fanoušci sedlčanského dakarského týmu tak mají v sobotu 10. listopadu poslední možnost si společně s týmem užít poslední trénink před odjezdem na Dakar 2019. Kromě toho budou mít zájemci v areálu známého závodiště Sedlčanská kotlina možnost prohlédnout si zbrusu nové jednotné oblečení týmu Big Shock Racing.

„A vy budete mít první šanci pořídit si trička, mikiny, čepice, samolepky a další kousky, abyste měli v lednu v čem a s čím fandit. Pro prvních sto jedenáct z vás, kteří za nové kousky dáte 500 Kč a více, máme nachystané velké překvapení. Budete se moci podepsat a nechat váš vzkaz přímo na Frantovi, na exkluzivním místě na kabině, kde vozíme loga našich nejváženějších sponzorů. Vaše poselství pak s námi projede celý Dakar 2019. Stejně tak někteří z vás budou mít možnost svést se v kabině kamionu. Neváhejte a zastavte se už tuto sobotu 10. listopadu mezi 15. až 18. hodině v kotlině,“ zve Martin Macík, pilot českého kamionu Liaz.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!