Víkend láká na výlov rybníku, vernisáž výstavy, do divadla nebo na fotbal

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 7 měsíců a 16 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANSKO – První listopadový víkend má být podle meteorologů zatažený a mlhavý, přesto s příjemnými podzimními teplotami. Tedy vcelku slušné počasí pro milovníky výlovů rybníků. Ten je v sobotu na programu v Mokřici u Krásné Hory a tradičně jej provádějí místní hasiči. Samozřejmě zde bude tak jako každý rok něco k zakousnutí a něco dobrého i k zapití. Zajímavá může být také sobotní podvečerní vernisáž výstavy paličkovaných krajek v sedlčanské knihovně. Autorky výstavy se v posledních letech zaměřují hlavně na architekturu. Na výstavě tak budou k vidění mnohé známé stavby nejen ze Sedlčanska.

Nedělní odpoledne pak bude hlavně patřit dětem a zároveň také fanouškům fotbalu. Pro děti připravil sedlčanský kulturní dům divadelní představení v podání pražského Divadla D5 s titulem Krysáci a ztracený Ludvík. Malí diváci tak mohou v poklidu sledovat pohádkové představení na motivy večerníčků ČT. Naopak moc nedělního klidu si neužijí obyvatelé města v okolí fotbalového stadionu. Sedlčanští fanoušci totiž dokáží své mužstvo hodně hlasitě povzbuzovat, zvláště pak když jde o body do divizní tabulky. Tatran hostí od 14 hodin v tabulce třetí celek skupiny A, nevyzpytatelné SK Klatovy 1898.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!