Víkendový program sedlčanského kina nabídne přehlídku dětských filmů

 
closeUPOZORNĚNÍ: Od publikování tohoto příspěvku uplynul čas 7 měsíců a 9 dnů, takže níže uvedené informace mohou být zastaralé či neplatné! Berte to laskavě na vědomí!

SEDLČANY – Městské kino přichystalo pro malé diváky i jejich rodiče 5. ročník přehlídky dětských filmů Sedlčanská filmová školka. Ta se uskuteční o víkendu 20. a 21. října, přičemž v sobotu dětem nabídne od dvou hodin odpoledne dva francouzské snímky „Začátek školního roku“ a „Světýlko“, o hodinu a půl později filmovou dílna společnosti Free Cinema „Lunapark filmových vynálezů“ a od osmnácti hodin pak maďarsko-americký film „Chlapci z Pavelské ulice“.

Nedělní odpolední program filmové školky zahájí ve dvě hodiny odpoledne český film Karla Zemana z roku 1974 „Pohádky tisíce a jedné noci“ a závěrem malí diváci mohou od osmnácti hodin zhlédnout koprodukční film z roku 1987 v režii Juraje Jakubiska „Pehavý Max a strašidla“. Vstupné na jednotlivá představení činí 50 Kč, permanentka vyjde na 150 Kč, rodinné vstupné na celý festival lze pořídit za 400 Kč.

 

 
 
 
 
 


Nekopírujte text!